Про нас

Вітаємо Вас на сайті ТОВ ТПП "ВЕСТА"!

Компанія «ВЕСТА» успішно працює на ринку металопрокату з 2003 року. За роки своєї діяльності компанія зуміла завоювати міцні позиції на ринку України. Сьогодні ми здійснюємо поставку металопрокату зі складів в Києві і Дніпропетровську. Основні напрямки діяльності: комплексне забезпечення металопрокатом суднобудівних, машинобудівних та будівельних, виробників харчової та хімічної обладнання підприємств нержавіючими і спецсталями, кольоровим металопрокатом, деталями трубопроводів; виконання повного комплексу робіт по виготовленню та реконструкції деталей механізмів, постачання і комплектації інженерних систем будівель і споруд; інвестиційно-будівельної діяльності в сегменті заміської нерухомості; виконання різних робіт з виготовлення металоконструкцій, ємнісного і нестандартного обладнання, гідромеханічного, кранового і механічного устаткування, ліній по розливу.

Будь-яка механічна обробка нержавіючих сталей безпосередньо залежить від того, сталь якої марки підлягає обробці. Основою ж для маркування нержавійки є хімічний склад сталей, причому всі марки строго регламентуються державними стандартами і піддаються спеціальному хімічному аналізу.

Компанія «ВЕСТА» виготовляє свою продукцію з найбільш перевірених марок нержавіючої сталі:

  • aisi 304 (по ГОСТу — 08Х18Н10) — нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю;
  • aisi 316Ti (по ГОСТу — 10Х17Н10М2Т) — нержавіюча кислотостійка сталь;
  • aisi 321 (по ГОСТу — 12Х18Н10Т) — сталь корозійностійка звичайна.

Перераховані вище марки нержавіючої сталі є найпопулярнішими для виготовлення труб. При виробництві труб компанія «Веста» керується державними стандартами ГОСТ 9941-81 і ГОСТ 10704. Крім того, для дотримання всіх стандартів компанія обов'язково проводить спеціальний хімічний аналіз металу для забезпечення високої якості своїх виробів.

Обратная связь

Заполните форму ниже и наш
менеджер с Вами свяжется!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ