Про нас

Вітаємо Вас на сайті ТОВ ТПП "ВЕСТА"!

Компанія «ВЕСТА» успішно працює на ринку металопрокату з 2003 року. За роки своєї діяльності компанія зуміла завоювати міцні позиції на ринку України. Сьогодні ми здійснюємо поставку металопрокату зі складів в Києві і Дніпропетровську. Основні напрямки діяльності: комплексне забезпечення металопрокатом суднобудівних, машинобудівних та будівельних, виробників харчової та хімічної обладнання підприємств нержавіючими і спецсталями, кольоровим металопрокатом, деталями трубопроводів; виконання повного комплексу робіт по виготовленню та реконструкції деталей механізмів, постачання і комплектації інженерних систем будівель і споруд; інвестиційно-будівельної діяльності в сегменті заміської нерухомості; виконання різних робіт з виготовлення металоконструкцій, ємнісного і нестандартного обладнання, гідромеханічного, кранового і механічного устаткування, ліній по розливу.

Будь-яка механічна обробка нержавіючих сталей безпосередньо залежить від того, сталь якої марки підлягає обробці. Основою ж для маркування нержавійки є хімічний склад сталей, причому всі марки строго регламентуються державними стандартами і піддаються спеціальному хімічному аналізу.

Компанія «ВЕСТА» виготовляє свою продукцію з найбільш перевірених марок нержавіючої сталі:

  • aisi 304 (по ГОСТу — 08Х18Н10) — нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю;
  • aisi 316Ti (по ГОСТу — 10Х17Н10М2Т) — нержавіюча кислотостійка сталь;
  • aisi 321 (по ГОСТу — 12Х18Н10Т) — сталь корозійностійка звичайна.

Перераховані вище марки нержавіючої сталі є найпопулярнішими для виготовлення труб. При виробництві труб компанія «Веста» керується державними стандартами ГОСТ 9941-81 і ГОСТ 10704. Крім того, для дотримання всіх стандартів компанія обов'язково проводить спеціальний хімічний аналіз металу для забезпечення високої якості своїх виробів.

Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ