https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/flange-80x80.png ▶Фланець Нержавіючий Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Фланці нержавіючі

Фланець нержавіючий - один з найбільш поширених і затребуваних сполучних елементів трубопровідних магістралей, що широко використовується в побутовому і промисловому секторі. У нас можна купити фланці нержавіючі в Києві за найкращими цінами з гарантією відповідності вимогам ГОСТ.

 

Ключові переваги нержавіючих фланців і сфери їх застосування

Фланці з нержавіючої сталі мають масу переваг в порівнянні з аналогічними деталями, виконаними з алюмінію або «чорних» сплавів. це:

 • Висока гігієнічність, можливість використання в харчовій промисловості.
 • Стійкість до корозії, навіть при постійному контакті з рідинами або знаходженні в середовищі з підвищеною вологістю.
 • Стійкість до впливу хімічно активних речовин (включаючи агресивні кислоти, луги та розчини з них).
 • Висока механічна міцність, надійність і довговічність.
 • Збереження своїх якостей протягом всього терміну служби.
 • Можливість використання в широкому температурному режимі, всередині приміщення або зовні об'єктів.

Фланец нержавіючий

Завдяки своїм високим експлуатаційно-технічними характеристиками нержавіючі фланці отримали широке застосування в побутовій і промисловій сфері. Їх використовують в трубопровідних магістралях систем опалення та подачі питної води, в хімічній і харчовій промисловості, в нафтогазовій сфері, а також скрізь, де потрібно забезпечити якісне, надійне і довговічне з'єднання ділянок магістралей, що транспортують різні середовища.

Фланці з нержавіючої сталі: різновиди, стандарти і марки використовуваних сплавів

Є основні види ГОСТов

 1. Фланці з нержавіючої сталі ГОСТ 12821-80.
 2. Фланці з нержавіючої сталі ГОСТ 12836-67.
 3. Фланці з нержавіючої сталі ГОСТ 12820-80.
 4. Фланці з нержавіючої сталі ГОСТ 12822-80.

Фланці з нержавіючої сталі ГОСТ 12821-80 можна розділити на три основні групи за типом конструкції:

 1. Глухі. Найпростіші фланці, що представляють собою заглушку, яка встановлюється на закінчення трубопровідної магістралі.
 2. Плоскі. Зовні виріб має форму кільця з кріпильними отворами по периметру (під болти або шпильки) і центральним прохідним каналом. З'єднання трубопроводів відбувається за допомогою двох фланців, скріплених між собою.
 3. Комірні. Початковий елемент має по центру опуклий усічений конус, за допомогою якого виріб приварюється до труб в стик.

Фланці  глухі відрізняються максимально простою конструкцією і низькою вартістю виробництва. Їх основне завдання полягає в перекритті потоку на різних промислових і побутових трубопроводах. З огляду на високу корозійну стійкість, а також механічну міцність, заглушки можуть використовуватися на магістралях, які працюють з різними середовищами (рідина, газ), включаючи хімічно агресивні речовини. Завдяки своїй міцності, глухий фланець можна встановлювати на магістралях з робочим тиском до 16 МПа.

Фланці нержавіючі плоскі використовуються переважно для з'єднання ділянок магістралі одного діаметра. Кріплення двох фланців здійснюється шпильками або болтами. Також цей тип фланця використовують для приєднання запірної арматури різних типів або при підключенні трубопроводу до ємності. У парі з глухим фланцем конструкція використовується для перекриття потоку середовища на кінцевих ділянках трубопроводу.

Фланці комірні мають свою ключову особливість - кріплення в стик за допомогою зварювання. Такий метод з'єднання відрізняється високою міцністю і надійністю, тому цей тип фланців використовується переважно при з'єднанні трубопроводів високого тиску, а також при підключенні до магістралей запірної арматури.

Фланці нержавіючі можуть виготовлятися різними методами, в залежності від свого типу, розмірів і призначення. Найбільш популярний спосіб - плазмова (або газова) різка з подальшою обробкою на верстатах.

Також застосовують метод гарячого штампування з додатковою обробкою. Цей метод вважається найбільш технологічним, але і дуже витратним, тому використовується при виготовленні виробів, який працюватимуть в агресивних середовищах під великим тиском.

Вироби, виготовлені способом електрошлакового лиття, використовують переважно на трубопроводах опалення, які працюють в нормальних умовах.

Основні різновиди фланців з нержавійки по типу з'єднання

За типом з'єднання виділяють фланці з різьбою і приварні вироби. У першому випадку установка з'єднувального елемента не вимагає використання зварювального устаткування, а сама конструкція залишається розбірний. Другий спосіб монтажу вимагає зварювання, зате забезпечує монолітне, довговічне і герметичне з'єднання. У нас ви можете купити фланці на труби будь-якого типу.

Залежно від сфери застосування, фланці з нержавійки найчастіше виготовляються з таких марок сталі:

 • 06Х28МДТ (аналог AISI 904L).
 • 08X17H15M3T (аналог AISI 316).
 • 08X18H10T (аналог AISI 321).
 • 10X23H18 (аналог AISI 310S).
 • 10X17H13M2T (аналог AISI 316).
 • 12Х18Н10Т (аналог AISI 321).
 • 20Х23Н18 (аналог AISI 310).

Залежно від використовуваного сплаву і типу конструкції, фланці можуть використовуватися в діапазоні температур від -30 до +600 градусів і розраховані на тиск в трубопроводі від 0.1 до 20 МПа.

Фланець з нержавійки

Від чого залежить вартість фланців з нержавіючої сталі

Ціна фланців з нержавіючої сталі буде залежати від наступних факторів:

 • Розміри.
 • Особливості конфігурації (тип конструкції і з'єднання).
 • Використовуваний сплав.
 • Додаткові вимоги (підвищена жароміцність, кислотостійкість).

У нас найкраща вартість нержавіючих фланців, так як ми самі їх виробляємо на власному сучасному обладнанні відповідно до вимог ГОСТ, а вся необхідна сировина отримуємо безпосередньо від виробників. Тому у нас ви можете купити фланці нержавіючі будь-яких розмірів за вигідною ціною, без накруток посередників.

Чому у нас можна вигідно купити нержавіючі фланці

Наші переваги:

 • Великий асортиментний ряд нержавіючих фланців всіх різновидів та розмірів.
 • Оптовий і роздрібний продаж.
 • Велика складська програма.
 • Низькі ціни на сталеві фланці.
 • Виготовлення з'єднувальних елементів на замовлення за ескізами клієнта.
 • Відповідність продукції ГОСТ 12821-80.

Щоб купити фланці сталеві за найкращими цінами з доставкою в будь-який регіон України, залишайте онлайн заявку на сайті або телефонуйте фахівцям нашої компанії за вказаними телефонами.

фланец нержавіючий

Часті запитання про фланці нержавіючі

Проточка внутрішнього діаметра під трубу?

Фланці проточуємо в будь-який розмір.

Як здешевити фланець?

Можемо здешевити фланець - зменшенням габаритних розмірів.

Чим відрізняється за властивостями фланець сталі AISI 304 від AISI 321?

Фланці по сталі 321 менше піддаються корозії.
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ