Труба нержавіюча жаростійка

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Жаростійкі труби з нержавіючих сплавів широко використовуються в різних сферах виробництва і в побуті. Цей тип металопрокату оптимально поєднує в собі високі експлуатаційні якості, тривалий термін служби і доступну вартість.

Особливості жаростійких труб і їх області застосування

При виготовленні нержавіючих жаростійких труб використовується кілька видів сплавів, але найчастіше це 20Х23Н18 або його закордонний аналог AISI 310. Висока частка хрому і нікелю в хімскладу матеріалу надають трубі корозійну і теплову стійкість, а також механічну міцність.

Нержавіюча жаростійка труба має наступні особливості:

  • Стійкість до корозії (в тому числі, і до хімічної).
  • Можливість працювати в середовищі з підвищеними температурними показниками (в тому числі, транспортувати рідини в нагрітому / киплячому стані).
  • Висока механічна міцність.
  • Стійкість до перепадів тиску.

Жароміцна труба-нержавіюча використовується в багатьох галузях - від створення трубопроводів для транспортування різних хімічно активних речовин, до комплектуючих газотурбінних силових установок.

В асортименті нашої металобази представлений великий вибір труб з різним діаметром і товщиною стінки, виготовлених з нержавіючих сплавів.

Ми пропонуємо вам недорого купити жаростійку трубу з швидкою доставкою по всій території України. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або залиште онлайн заявку на сайті.

Ніколи не варто економити на компонентах трубопроводу, коли йдеться про жаростійкість. Високі температури становлять серйозну загрозу для труби, міняючи її властивості і значно прискорюючи хімічні процеси. Це призводить до більш швидкого руйнування виробів і відповідно - швидкої необхідності в ремонті компонентів трубопроводу.

Труба нержавіюча жаростійка - це дійсно ідеальне рішення при роботі з рідинами високої температури. У розмаїтті асортименту від нашої компанії можна підібрати вироби з відповідними характеристиками для конструкцій будь-якого призначення. Краще заздалегідь визначити відповідну товщину стінок і їх діаметр, щоб уникнути переплат при оптовій закупівлі.

Труби нержавіючі жароміцні нашого виробництва мають естетичний і презентабельний вигляд. Важливо розуміти, що будь-які нерівності і горбки на виробах свідчать про їхній брак. Зовнішній вигляд конструкцій особливо важливий, коли йдеться про комплектуючі для побутових димарів. Для цієї мети труба нержавіюча жароміцна 20Х23Н18 буде вигідним рішенням.

Купити нержавіючу трубу за лояльну ціну у нас можна для будь-якої мети!

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ