Logo

Жаростійка труба

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Жаростійкі труби з нержавіючих сплавів широко використовуються в різних сферах виробництва і в побуті. Цей тип металопрокату оптимально поєднує в собі високі експлуатаційні якості, тривалий термін служби і доступну вартість.

Особливості жаростійких труб і їх області застосування

При виготовленні нержавіючих жаростійких труб використовується кілька видів сплавів, але найчастіше це 20Х23Н18 або його закордонний аналог AISI 310. Висока частка хрому і нікелю в хімскладу матеріалу надають трубі корозійну і теплову стійкість, а також механічну міцність.

Нержавіюча жаростійка труба має наступні особливості:

  • Стійкість до корозії (в тому числі, і до хімічної).
  • Можливість працювати в середовищі з підвищеними температурними показниками (в тому числі, транспортувати рідини в нагрітому / киплячому стані).
  • Висока механічна міцність.
  • Стійкість до перепадів тиску.

Жароміцна труба-нержавіюча використовується в багатьох галузях - від створення трубопроводів для транспортування різних хімічно активних речовин, до комплектуючих газотурбінних силових установок.

В асортименті нашої металобази представлений великий вибір труб з різним діаметром і товщиною стінки, виготовлених з нержавіючих сплавів.

Ми пропонуємо вам недорого купити жаростійку трубу з швидкою доставкою по всій території України. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або залиште онлайн заявку на сайті.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Рассчитать ВЕС МЕТАЛЛА