Відводи нержавіючі

Компанія ТОВ ТПП "ВЕСТА" виготовляє і реалізує відводи нержавіючі в широкому асортименті. Ми представляємо продукцію, яка відповідає стандартам і нормам, що діють у більшості європейських країн.

 

Відведення нержавіючий - це початковий елемент трубопроводів, вигнутий під певним кутом. Його використовують для плавної зміни напрямку горизонтальних або вертикальних магістралей. Ми пропонуємо купити відводи нержавіючі сталеві, що відповідають вимогам ГОСТ 17375-2001, за найкращими цінами в Києві з швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Область застосування нержавіючих відводів та їх основні різновиди

Отводы нержавеющие

Відведення з неіржавіючої сталі являє собою шматок труби з вигином під певним кутом. Його основне призначення полягає в забезпеченні плавного повороту трубопроводу в потрібному напрямку. Завдяки відсутності прямих кутів, внутрішні стінки магістралі піддаються мінімальній дії з боку середовища, що транспортується (рідини, гази), що особливо актуально для трубопроводів високого тиску.

За типом конструкції і способу виготовлення розрізняють чотири основні типи нержавіючих відводів:

  1. Крутовигнуті безшовні. Відрізняються компактними розмірами і великим кутом вигину, що дозволяє створювати магістралі з різкими поворотами. Відводи з н / ж цього типу можна встановлювати на трубопроводах з тиском до 10 МПа.
  2. Вигнуті (гнуті). Відмітна риса - наявність прямих ділянок на кінцях труби, що викликано особливістю технології виробництва. Виготовлення таких відводів більш трудомістке, що збільшує вартість продукції.
  3. Штамповані. Виготовляються відводи нержавіючі сталеві цього типу шляхом штампування окремих елементів на промислових пресах, а потім збираються в єдину конструкцію шляхом зварювання.
  4. Зварні. Для виготовлення виробів використовуються безшовні труби, які з'єднуються між собою методом зварювання.

Незалежно від різновиду, сталеві відводи з нержавійки забезпечують високий рівень герметичності з'єднання, а також відрізняються надійністю і довговічністю. Висока корозійна стійкість нержавіючих сплавів дозволяє використовувати відводи на магістралях, розташованих на відкритому повітрі, під землею або в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Відводи для труб широко застосовуються при прокладанні нафтогазових трубопроводів стратегічного значення, а також для водопровідних магістралей. Використання нержавіючої сталі з високим вмістом хрому дозволяє створювати трубопроводи з відводами на підприємствах харчової промисловості та лікеро-горілчаних заводах.

Переваги відводів з нержавіючої сталі

Основні переваги відводів та інших виробів з нержавіючої сталі:

  • Корозія не виникає навіть у разі тривалого впливу вологи, перепадів температур і інших агресивних чинників.
  • Відводи 12х18н10т можуть експлуатуватися в умовах постійного впливу оцтової, азотної, фосфорної та інших кислот. Лужні та сольові розчини так само не здійснюють на вироби шкідливого впливу.
  • Властивості стали дозволяють їй витримувати температури від -196° до +600°. Навіть під впливом агресивних середовищ, допускається температура експлуатації +350°.
  • Нержавійка є одним з найбільш довговічних металів.
  • У трубопроводах питної води дозволено застосування арматури, труб і фасонних частин з нержавіючої сталі, так як вони екологічно безпечні.

Чому у нас можна вигідно купити відводи з нержавійки

Виробництво відводів з нержавіючої сталі – один з видів діяльності нашої компанії. В якості основного матеріалу ми використовуємо два види сталі – 10Х17Н13М2Т и 12Х18Н10Т (аналоги AISI 316 и AISI 321). При виготовленні виробів ми строго дотримуємося вимог ГОСТ 17375-2001, що дозволяє нам гарантувати високий рівень якості продукції.

Власне виробництво в Києві, оснащене сучасним металообробним обладнанням, і висока кваліфікація наших фахівців дозволяють виконувати замовлення будь-якого рівня складності і поставляти готову продукцію в максимально короткі терміни.

Ціна відводів з нержавіючої сталі буде залежати від використовуваного сплаву, розмірів і технологію виробництва. Підсумкова вартість партії продукції розраховується індивідуально, в залежності від кількості замовлених виробів.

У нас можна не тільки вигідно купити сталеве відведення зі стандартного асортиментного ряду, а й замовити будь-які з'єднувальні елементи з нержавіючих сплавів за індивідуальними кресленнями.

Щоб купити відводи з нержавійки, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або оформляйте онлайн замовлення на сайті.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Обратная связь

Заполните форму ниже и наш
менеджер с Вами свяжется!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ