https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/otvodi-80x80.png ▶Відвод Нержавіючий Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Відводи нержавіючі

Компанія ТОВ ТПП "ВЕСТА" виготовляє і реалізує відводи нержавіючі в широкому асортименті. Ми представляємо продукцію, яка відповідає стандартам і нормам, що діють у більшості європейських країн.

На картинці зображені відводи з нержавіючої сталі за доступною ціною - купити відводи нержавіючі за низькою ціною від виробника ВЕСТА
 

Відведення нержавіючий - це початковий елемент трубопроводів, вигнутий під певним кутом. Його використовують для плавної зміни напрямку горизонтальних або вертикальних магістралей. Ми пропонуємо купити відводи нержавіючі сталеві, що відповідають вимогам ГОСТ 17375-2001, за найкращими цінами в Києві з швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Область застосування нержавіючих відводів та їх основні різновиди

На малюнку відводи нержавіючі від виробника - купити відводи нержавійка за низькою ціною зі знижкою від виробника - купити оптом нержавіючі відводи

Відведення з неіржавіючої сталі являє собою шматок труби з вигином під певним кутом. Його основне призначення полягає в забезпеченні плавного повороту трубопроводу в потрібному напрямку. Завдяки відсутності прямих кутів, внутрішні стінки магістралі піддаються мінімальній дії з боку середовища, що транспортується (рідини, гази), що особливо актуально для трубопроводів високого тиску.

Важливо! Нержавіючі відводи з'єднуються із трубами за допомогою спеціального зварювання. Не рекомендовано купувати нержавіючі відводи до сталевих труб, оскільки сполучний шов може вийти недостатньо міцним.

За типом конструкції і способу виготовлення розрізняють чотири основні типи нержавіючих відводів:

  1. Крутовигнуті безшовні. Відрізняються компактними розмірами і великим кутом вигину, що дозволяє створювати магістралі з різкими поворотами. Відводи з н / ж цього типу можна встановлювати на трубопроводах з тиском до 10 МПа.
  2. Вигнуті (гнуті). Відмітна риса - наявність прямих ділянок на кінцях труби, що викликано особливістю технології виробництва. Виготовлення таких відводів більш трудомістке, що збільшує вартість продукції.
  3. Штамповані. Виготовляються відводи нержавіючі сталеві цього типу шляхом штампування окремих елементів на промислових пресах, а потім збираються в єдину конструкцію шляхом зварювання.
  4. Зварні. Для виготовлення виробів використовуються безшовні труби, які з'єднуються між собою методом зварювання.

Незалежно від різновиду, сталеві відводи з нержавійки забезпечують високий рівень герметичності з'єднання, а також відрізняються надійністю і довговічністю. Висока корозійна стійкість нержавіючих сплавів дозволяє використовувати відводи на магістралях, розташованих на відкритому повітрі, під землею або в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Відводи для труб широко застосовуються при прокладанні нафтогазових трубопроводів стратегічного значення, а також для водопровідних магістралей. Використання нержавіючої сталі з високим вмістом хрому дозволяє створювати трубопроводи з відводами на підприємствах харчової промисловості та лікеро-горілчаних заводах.

Варто відзначити! Відводи, виготовлені з безшовної труби, стійкі до більш високих навантажень, ніж зварні або штампувальні.

Переваги відводів із нержавіючої сталі

Як і інші аналогічні вироби, відводи нержавіючі мають ряд переваг:

  • Стійкість до хімічного впливу. Фітинги можуть не руйнуючись, контактувати з агресивними азотними, оцтовими, фосфорними кислотами. Крім того, вони не вступають у реакцію із лужними, соляними розчинами;
  • Неперевершена стійкість до корозії. Вона не проявляється, навіть якщо нержавіюча сталь експлуатується в складних умовах: підвищена вологість, високі температури, інші негативні фактори;
  • Екологічна безпека. Завдяки відмінним гігієнічним показникам відводи нержавіючі допущено до контакту з питною водою, харчовими продуктами;
  • Широкий діапазон робочих температур. Нержавіюча сталь зберігає міцність від -196 до +600 ° С. За умови додаткової дії агресивних середовищ нагрівання можливе до +350 ° С;
  • Тривалий термін експлуатації .

Чому у нас можна вигідно купити відводи з нержавійки

Виробництво відводів з нержавіючої сталі – один з видів діяльності нашої компанії. В якості основного матеріалу ми використовуємо два види сталі – 10Х17Н13М2Т і 12Х18Н10Т (аналоги AISI 316 і AISI 321). При виготовленні виробів ми строго дотримуємося вимог ГОСТ 17375-2001, що дозволяє нам гарантувати високий рівень якості продукції.

Власне виробництво в Києві, оснащене сучасним металообробним обладнанням, і висока кваліфікація наших фахівців дозволяють виконувати замовлення будь-якого рівня складності і поставляти готову продукцію в максимально короткі терміни.

Ціна відводів з нержавіючої сталі буде залежати від використовуваного сплаву, розмірів і технологію виробництва. Підсумкова вартість партії продукції розраховується індивідуально, в залежності від кількості замовлених виробів.

У нас можна не тільки вигідно купити сталеве відведення оптом зі стандартного асортиментного ряду, а й замовити будь-які з'єднувальні елементи з нержавіючих сплавів за індивідуальними кресленнями.

Важливо! Можна замовити індивідуальне виготовлення відводів з нержавіючої сталі, відповідно до поставлених вимог. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном, що вказаний на сайті.

Щоб купити відводи з нержавійки оптом, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або оформляйте онлайн замовлення на сайті.

FAQ

❓ Як купити відвід нержавіючий у Києві з доставкою?

ТПП "ВЕСТА" виконує доставку по Києву виробів металопрокату власного виробництва. У нас можна замовити відводи з нержавіючої сталі оптом, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши менеджерам.

❓ Для чого потрібні відводи з нержавіючої сталі?

Фітінг застосовується для формування поворотів, вигинів трубопроводу. Широко використовується в нафтопереробній, харчовій, лікеро-горілчаній промисловості при збиранні водопроводів.

❓ Від чого залежить вартість відведення з нержавіючої сталі?

Ціна визначається залежно від діаметра виробу, марки сталі, складності виготовлення. Наприклад, безшовні відводи з нержавіючої сталі коштують дорожче зварних, проте більш довговічні, надійні.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ