Лист нержавіючий жароміцний

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Жаростійкий лист вважається одним з найбільш популярних і затребуваних видів нержавіючого прокату. Високі експлуатаційні показники і широкий вибір сортаменту дозволяють використовувати листову сталь в різних галузях промисловості - від машинобудування до нафтопереробки.

Особливості жаростійкого листа і його основні властивості

Виготовляють жаростійкі листи з нержавіючих високолегованих сплавів з великим процентним вмістом хрому і нікелю, які і визначають основні характеристики матеріалу. У деяких випадках до складу сталі входить титан, що надає металу додаткову стійкість до механічних пошкоджень.

Лист жаростійкий володіє наступними особливостями і перевагами в порівнянні з аналогами з інших сплавів:

  • Висока корозійна стійкість.
  • Механічна міцність.
  • Стійкість до підвищених температур і тиску.

Лист випускається в широкому діапазоні товщини - від 0.5 до 100 мм, що дозволяє вибрати підходящий варіант для виготовлення продукції різного призначення.

У нас можна купити жаростійкий нержавіючий лист з різних сплавів за найкращими цінами з гарантією якості та відповідності всім вимогам ГОСТ. Оформити замовлення ви можете онлайн на сайті або в телефонному режимі, зателефонувавши нашим менеджерам.

Лист нержавіючий жаростійкий є просто незамінним матеріалом в умовах високих температур робочих середовищ. Його сьогодні широко задіюють у вирішенні специфічних завдань різного ступеня складності. Найчастіше - це створення деталей для трубопроводів і елементів для складних агрегатів.

Ви можете купити лист нержавіючий жароміцний відповідного типу і для проведення зварювальних робіт. Зварні шви на таких листах не потребують додаткової обробки, що економить робочий час і кошти. Вироби ідеально підходять для швидкого штампування і легкої перфорації отворів.

Лист нержавіючий жароміцний відрізняється і гігієнічністю, завдяки стійкості до високих температур і уповільнення хімічних процесів. Матеріал може бути використаний в харчовій індустрії і для виробництва медичних інструментів. Його можна з упевненістю назвати практичним і універсальним, адже підібрати відповідний по типу не буде проблемою.

Лист нержавіючий купити краще від виробника, ми суворо контролюємо якість продукції та її відповідність заявленим характеристикам. Розміри та інші параметри для листа кожного виду вказані окремо. Уточнити по продукції будь-яку інформацію ви можете індивідуально по телефону.

Часті питання про листи нержавіючі жароміцні

З якої марки сталі виробляється жаростійкий нержавіючий лист?

До жароміцної марки сталі відноситься AISI 310 - 20Х23Н18. Зміст вуглецю в цій сталі всього 0,2%, завдяки чому жаростійкий нержавіючий лист і володіє потрібними характеристиками.

Яку робочу температуру витримує жаростійкий лист нержавійки?

Жаростійкий лист нержавійки витримує робочу температуру до 1100 ° C, що дозволяє успішно використовувати такий нержавіючий лист в машинобудуванні.

Які основні переваги нержавіючого жароміцного листа?

Завдяки своєму складу жаростійкий нержавіючий лист володіє пластичністю і жароміцністю. Крім цього має підвищений опір втоми і корозії при високій температурі
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ