Глухі фланці з нержавіючої сталі

Фланець глухий (фланцева заглушка) - це кінцевий елемент трубопроводу, призначений для перекривання магістралей і відсікання конкретних ділянок трубопроводу. Конструктивно заглушка являє собою диск плоскої форми з наскрізними отворами по кромці, через які виріб фіксується за допомогою болтів або шпильок. Така деталь є різновидом нержавіючих фланців, проте має дещо інший тип конструкції. Крім глухих, випускають плоскі і комірні з'єднувальні елементи. Від традиційного фланця заглушка відрізняється відсутністю центрального прохідного отвору.
 

Області застосування глухих фланців і їх особливості

Глухий фланець - це універсальна заглушка фланцева, що має широку сферу застосування:

  • Пожежні гідранти.
  • Нафтові магістралі.
  • Водопровід.
  • Трубопроводи різного призначення.

Всі параметри фланців сталевих глухих нормуються ДСТУ 12836-67, а при виготовленні виробів застосовуються різні види сталей (переважно нержавіючі сплави, наприклад, 08Х18Н10Т або 10Х17Н13М2Т).

Заглушка фланцева, ціна на яку в компанії «Веста» приємно радує око в порівнянні з присутніми на ринку пропозиціями - довговічний і надійний кінцевий елемент трубопроводу. Однак при виборі фланцевої заглушки необхідно обов'язково враховувати:

  • технічні параметри трубопроводу (допустимий тиск);
  • матеріали виготовлення (труба і заглушка повинні бути виконані з одного і того ж сплаву);
  • діаметр отвору.

При дотриманні всіх параметрів заглушка буде надійно перекривати ділянку трубопроводу, забезпечуючи ефективне і безпечне функціонування всієї магістралі. Нержавіючий глухий фланець має високі показники міцності, що дає можливість встановлювати таку деталь на трубопроводах з максимальним тиском до 16 МПа.

Ціна глухих фланців (фланцевих заглушок) буде залежати від їх діаметра і матеріалу виготовлення, а також від особливостей конфігурації при виготовленні деталей нестандартної форми і розміру.

Фланець глухий нержавіючий - методи виготовлення

Нержавіючі фланцеві заглушки в залежності від розмірів, типу і призначення виготовляють різними методами:

  • Плазмова або газове різання з подальшою обробкою на верстатах. Такі фланці глухі, ціна яких в нашому інтернет-магазині невисока, найбільш затребувані і популярні.
  • Гаряче штампування з додатковою обробкою. Так можна отримати особливо міцні деталі. Виготовлена таким способом заглушка фланцева здатна перекрити магістраль або відсікти конкретну ділянку трубопроводу, в яких транспортуються агресивні середовища під значним тиском. Такий метод виробництва вважається найбільш технологічним і дорогим.
  • Електрошлакове лиття. Купити заглушку фланцеву, виконану таким способом, має сенс для використання в системах опалення та трубопроводах, що працюють в нормальних умовах.
Незалежно від методу виготовлення нержавіюча фланцевая заглушка за своїми технічними характеристиками, герметичності, надійності і довговічності значно перевершує таку ж деталь, виконану з алюмінію або звичайної вуглецевої сталі.

Де найвигідніше купити фланець глухий нержавіючий?

Співпрацювати з нашою компанією вигідно і зручно, так як у нас представлений широкий асортимент продукції за найнижчими в країні цінами. Тільки ми пропонуємо такий вибір нержавіючого прокату - листа, труб, кола, шестикутника, квадрата, дроту; деталей трубопроводів - фланців, відводів, переходів і т.д. Особливі умови для оптових покупців, велика складська програма, кваліфікований персонал - додаткові переваги партнерських відносин з компанією «Веста». Ми з успіхом працюємо на ринку нержавіючого металопрокату з 2003 року.

У нас можна не тільки купити глухий фланець стандартних типорозмірів, а й замовити виготовлення заглушок з різних матеріалів за індивідуальними кресленнями. Професійне металообробне обладнання, використання кращих нержавіючих сплавів і дотримання всіх вимог ДСТУ дозволяють нам гарантувати своїм клієнтам бездоганну якість продукції.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Обратная связь

Заполните форму ниже и наш
менеджер с Вами свяжется!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ