Глухі фланці з нержавіючої сталі

Фланець глухий (фланцева заглушка) - це кінцевий елемент трубопроводу, призначений для перекривання магістралей і відсікання конкретних ділянок трубопроводу. Конструктивно заглушка являє собою диск плоскої форми з наскрізними отворами по кромці, через які виріб фіксується за допомогою болтів або шпильок. Така деталь є різновидом нержавіючих фланців, проте має дещо інший тип конструкції. Крім глухих, випускають плоскі і комірні з'єднувальні елементи. Від традиційного фланця заглушка відрізняється відсутністю центрального прохідного отвору.
 

Області застосування глухих фланців і їх особливості

Глухий фланець - це універсальна заглушка фланцева, що має широку сферу застосування:

  • Пожежні гідранти.
  • Нафтові магістралі.
  • Водопровід.
  • Трубопроводи різного призначення.

Всі параметри фланців сталевих глухих нормуються ДСТУ 12836-67, а при виготовленні виробів застосовуються різні види сталей (переважно нержавіючі сплави, наприклад, 08Х18Н10Т або 10Х17Н13М2Т).

Заглушка фланцева, ціна на яку в компанії «Веста» приємно радує око в порівнянні з присутніми на ринку пропозиціями - довговічний і надійний кінцевий елемент трубопроводу. Однак при виборі фланцевої заглушки необхідно обов'язково враховувати:

  • технічні параметри трубопроводу (допустимий тиск);
  • матеріали виготовлення (труба і заглушка повинні бути виконані з одного і того ж сплаву);
  • діаметр отвору.

При дотриманні всіх параметрів заглушка буде надійно перекривати ділянку трубопроводу, забезпечуючи ефективне і безпечне функціонування всієї магістралі. Нержавіючий глухий фланець має високі показники міцності, що дає можливість встановлювати таку деталь на трубопроводах з максимальним тиском до 16 МПа.

Ціна глухих фланців (фланцевих заглушок) буде залежати від їх діаметра і матеріалу виготовлення, а також від особливостей конфігурації при виготовленні деталей нестандартної форми і розміру.

Фланець глухий нержавіючий - методи виготовлення

Нержавіючі фланцеві заглушки в залежності від розмірів, типу і призначення виготовляють різними методами:

  • Плазмова або газове різання з подальшою обробкою на верстатах. Такі фланці глухі, ціна яких в нашому інтернет-магазині невисока, найбільш затребувані і популярні.
  • Гаряче штампування з додатковою обробкою. Так можна отримати особливо міцні деталі. Виготовлена таким способом заглушка фланцева здатна перекрити магістраль або відсікти конкретну ділянку трубопроводу, в яких транспортуються агресивні середовища під значним тиском. Такий метод виробництва вважається найбільш технологічним і дорогим.
  • Електрошлакове лиття. Купити заглушку фланцеву, виконану таким способом, має сенс для використання в системах опалення та трубопроводах, що працюють в нормальних умовах.
Незалежно від методу виготовлення нержавіюча фланцевая заглушка за своїми технічними характеристиками, герметичності, надійності і довговічності значно перевершує таку ж деталь, виконану з алюмінію або звичайної вуглецевої сталі.

Де найвигідніше купити фланець глухий нержавіючий?

Співпрацювати з нашою компанією вигідно і зручно, так як у нас представлений широкий асортимент продукції за найнижчими в країні цінами. Тільки ми пропонуємо такий вибір нержавіючого прокату - листа, труб, кола, шестикутника, квадрата, дроту; деталей трубопроводів - фланців, відводів, переходів і т.д. Особливі умови для оптових покупців, велика складська програма, кваліфікований персонал - додаткові переваги партнерських відносин з компанією «Веста». Ми з успіхом працюємо на ринку нержавіючого металопрокату з 2003 року.

У нас можна не тільки купити глухий фланець стандартних типорозмірів, а й замовити виготовлення заглушок з різних матеріалів за індивідуальними кресленнями. Професійне металообробне обладнання, використання кращих нержавіючих сплавів і дотримання всіх вимог ДСТУ дозволяють нам гарантувати своїм клієнтам бездоганну якість продукції.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ