Кислотостійка нержавіюча сталь

Кислотостійкі нержавіючі сталі - це високолеговані сплави, для яких характерна корозійна стійкість до агресивного середовища. Вони не піддаються міжкристалічній корозії протягом конкретного, заявленого виробником, терміну. Хімічна стійкість для сплаву забезпечується, завдяки вмісту в його складі хрому. Даний компонент утворює на поверхні матеріалу міцну оксидну плівку.

Марки кислотостійкої нержавіючої сталі

Нержавійка кислотостійка - це ціла категорія високолегованої сталі зі стійкістю до сірчаної та фосфорної кислот. Також для цього матеріалу не страшні мурашина і оцтова кислота, що дозволяє розширити сферу його експлуатації. У виробництві сплавів застосовуються дані елементи:

 • Хром
  Його частка в складі - понад 18%, він відповідає за стійкість до процесів окислення і є головним легуючим компонентом.
 • Нікель
  Складає 8-9% і покращує однорідність структури сплаву.
 • Титан і молібден
  Необхідні для додання матеріалу бажаних фізико-хімічних характеристик, покращують показники міцності і в'язкості.

Найбільш популярні марки кислостійкої нержавійки:

 • 12Х18Н10Т
 • 10Х17Н13М2Т

Основні характеристики і сфера застосування

Розглянемо властивості нержавіючої кислостійкої сталі на прикладах найпоширеніших марок:

 • 12Х18Н10Т
  Висока стійкість до корозії і хімічно активних сполук, матеріал простий в обробці і відомий своєю відмінною механічною міцністю. Містить 18% хрому і 10% нікелю. Висока частка хрому забезпечує можливість використання сплаву в харчовій галузі.
   
  Сплав має досить високі показники щільності, а його твердість по Брінеллю дорівнює 179 одиницям. Межа плинності сталі визначається типом прокату і варіюється в діапазоні 196 - 235 МПа.
   
  Відмінні характеристики сплаву дозволяють широко використовувати його в областях машинобудування і нафтопереробки. Матеріал чудово підходить для кріогенної техніки і харчового обладнання.
 • 10Х17Н13М2Т
  Має поліпшену стійкість до температурних перепадів і зовнішніх впливів. Оптимальні експлуатаційні властивості цього сплаву роблять його універсальним рішенням для різних галузей застосування.
   
  У сплаві міститься 17% хрому і близько 13% нікелю, частка молібдену становить приблизно 2%. Поверхня даного матеріалу має дзеркальний блиск, що забезпечує виробам естетичний вигляд. У сплава хороші показники твердості і щільності.
   
  Матеріал широко використовується в індустрії нафтовидобутку і в областях хімічної промисловості. Завдяки дуже високій стійкості до зовнішнього середовища і тривалого терміну служби, сплав популярний в сферах машинобудування і сільського господарства.

Де замовити кислотостійку нержавіючу сталь?

Компанія «ВЕСТА» представлена ​​на ринку металопрокату з 2003 року і за роки діяльності завоювала міцні позиції на українському ринку. Наша продукція представлена ​​в широкому асортименті, і ми забезпечуємо суворий контроль якості кожного сплаву.

Якщо вам необхідна якісна кислотостійка нержавіюча сталь, зверніться до нас для формування замовлення за контактними телефонами. Ми забезпечуємо оперативну доставку і приймаємо заявки на індивідуальні замовлення.

Наші співробітники завжди готові допомогти з вибором відповідного сплаву і забезпечити персональним консультуванням з його характеристиками. Якщо по представленій продукції ви маєте будь-які питання, сміливо телефонуйте нам для отримання додаткової інформації в телефонному режимі.

Нержавійка кислотостійка - це практичне і вигідне рішення для створення виробів, які будуть використовуватися в агресивному середовищі!

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ