Трійники нержавіючі

Трійник нержавіючий - один із з'єднувальних елементів, що використовується в трубопроводах різного призначення. За допомогою трійника можна розділити рухому середу на два незалежних потоки або встановити його в зворотному напрямку, щоб з двох потоків отримати один. На нашому сайті представлений великий асортиментний ряд нержавіючих сталевих трійників різного розміру, виконаних з марочних сталей відповідно до вимог ГОСТ та інших профільних стандартів.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Особливості нержавіючих трійників і їх основні різновиди

Особливості нержавіючих трійниківТрійник з нержавіючої сталі є Т-образну фігуру з трьома висновками певного діаметру. У переважному випадку одиночний вихід буде перебувати під прямим кутом до двох інших, які лежать в одній площині. Це дозволяє зробити розводку магістралей під кутом 90 градусів у вертикальній або горизонтальній площині.

Варто відзначити! За способом виготовлення трійники з нержавіючої сталі бувають трьох типів - зварні, штамповані і штампозварні. Останні найміцніші – витримують до 10 МПа.

За типом кріплення до трубопроводу розрізняють три основних типи трійників:

  • Зварений.
  • Різьбовий.
  • Фланцевий.

Трійник сталевий приварний набув найбільшого поширення завдяки своїй універсальності. Кріплення за допомогою зварювання забезпечує надійне нерозбірне і герметичне з'єднання.

Трійник сталевий фланцевий, як і моделі з нарізним сполученням зустрічається набагато рідше і вважається більш вузькопрофільною продукцією для використання в трубопроводах конкретного призначення.

Важливо! Зварне з'єднання трійника з трубою вважається найбільш герметичним і міцним і найкраще підходить для вузлів з високими навантаженнями.

За типом конструкції трійники металеві бувають двох видів - рівнопрохідні і перехідні. Вироби з першої групи мають рівний діаметр на всіх виходах, а моделі другого типу використовуються як перехідники-роздільники для магістралей різного діаметру.

Переваги трійників з нержавіючої сталі

  1. Міцність. Незалежно від розміру трійники, нержавіючі можуть витримувати значні механічні навантаження, тиск робочого середовища.
  2. Не схильні до корозії. Фахівці рекомендують купити нержавіючу сталь , а точніше елементи з неї для застосування в складних умовах. Метал не іржавіє від контакту з водою, не руйнується під дією азотної, фосфорної, оцтової кислоти, лугів, соляних розчинів.
  3. Стійкість до перепадів температур. Без шкоди для міцності фітинг витримує нагрівання до +450 С і охолодження до -70 С.
  4. Довговічність, зносостійкість . Поверхня трійника з нержавіючої сталі збереже первинний зовнішній вигляд протягом декількох десятків років експлуатації.

З чого виготовляються металеві трійники і області їх застосування

Трійники виготовляють з різних марок нержавіючої сталі, переважно з AISI 304, AISI 316 і AISI 321, а також їх вітчизняних аналогів згідно ГОСТ (08Х18Н10, 08Х17Н13М2, 12Х18Н10Т). Саме ці сплави мають високі експлуатаційні якості і можуть працювати з рідкими і газоподібними середовищами в температурному режимі від -70 до +450 градусів, не боячись окислення і інших впливів.

Трійник з нержавіючої сталі використовується в різних галузях промисловості і в побутовому секторі. Його застосовують в магістральних трубопроводах для транспортування хімічно активних речовин або в харчовій промисловості. За допомогою трійників монтують димоходи, системи опалення, каналізації та водопроводу в житлових будинках і на об'єктах комерційної нерухомості.

Наша компанія займається продажами нержавіючого прокату, арматури та інших елементів. Крім того, ми приймаємо замовлення на виготовлення різних виробів з марочних сталей за індивідуальними кресленнями клієнта.

Щоб недорого купити трійник нержавіючий або замовити виготовлення партії деталей, оформляйте онлайн заявку на сайті або телефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами.

FAQ

❓ Як купити трійник нержавіючий у Києві з доставкою?

На сайті компанії «ВЕСТА» є форма для заповнення онлайн-заявки на оптову купівлю трійників з доставкою. Також оформити замовлення та отримати консультацію можна, зателефонувавши нашим менеджерам.

❓ Навіщо потрібен трійник з нержавіючої сталі?

Фітинг застосовується для поділу або об'єднання потоків робочого середовища у трубопроводах, що транспортують рідкі, газоподібні, у т.ч. хімічно агресивні речовини.

❓ Від чого залежить вартість трійника з нержавіючої сталі?

Ціна на трійник з нержавійки залежить від ряду факторів: розміру відводів, конфігурації, марки сталі, з якої відливався фітінг, способу монтажу і т.д.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ