Трійники нержавіючі

Трійник нержавіючий - один із з'єднувальних елементів, що використовується в трубопроводах різного призначення. За допомогою трійника можна розділити рухому середу на два незалежних потоки або встановити його в зворотному напрямку, щоб з двох потоків отримати один. На нашому сайті представлений великий асортиментний ряд нержавіючих сталевих трійників різного розміру, виконаних з марочних сталей відповідно до вимог ГОСТ та інших профільних стандартів.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Особливості нержавіючих трійників і їх основні різновиди

Особливості нержавіючих трійниківТрійник з нержавіючої сталі є Т-образну фігуру з трьома висновками певного діаметру. У переважному випадку одиночний вихід буде перебувати під прямим кутом до двох інших, які лежать в одній площині. Це дозволяє зробити розводку магістралей під кутом 90 градусів у вертикальній або горизонтальній площині.

За типом кріплення до трубопроводу розрізняють три основних типи трійників:

  • Зварений.
  • Різьбовий.
  • Фланцевий.

Трійник сталевий приварний набув найбільшого поширення завдяки своїй універсальності. Кріплення за допомогою зварювання забезпечує надійне нерозбірне і герметичне з'єднання.

Трійник сталевий фланцевий, як і моделі з нарізним сполученням зустрічається набагато рідше і вважається більш вузькопрофільною продукцією для використання в трубопроводах конкретного призначення.

За типом конструкції трійники металеві бувають двох видів - рівнопрохідні і перехідні. Вироби з першої групи мають рівний діаметр на всіх виходах, а моделі другого типу використовуються як перехідники-роздільники для магістралей різного діаметру.

З чого виготовляються металеві трійники і області їх застосування

Трійники виготовляють з різних марок нержавіючої сталі, переважно з AISI 304, AISI 316 і AISI 321, а також їх вітчизняних аналогів згідно ГОСТ (08Х18Н10, 08Х17Н13М2, 12Х18Н10Т). Саме ці сплави мають високі експлуатаційні якості і можуть працювати з рідкими і газоподібними середовищами в температурному режимі від -70 до +450 градусів, не боячись окислення і інших впливів.

Трійник з нержавіючої сталі використовується в різних галузях промисловості і в побутовому секторі. Його застосовують в магістральних трубопроводах для транспортування хімічно активних речовин або в харчовій промисловості. За допомогою трійників монтують димоходи, системи опалення, каналізації та водопроводу в житлових будинках і на об'єктах комерційної нерухомості.

Наша компанія займається продажами нержавіючого прокату, арматури та інших елементів. Крім того, ми приймаємо замовлення на виготовлення різних виробів з марочних сталей за індивідуальними кресленнями клієнта.

Щоб недорого купити трійник нержавіючий або замовити виготовлення партії деталей, оформляйте онлайн заявку на сайті або телефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Обратная связь

Заполните форму ниже и наш
менеджер с Вами свяжется!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ