Нержавіючий металопрокат

Нержавійка - це один з найбільш популярних і затребуваних видів металопрокату, який володіє широкою сферою застосування, починаючи від побутового сектора і закінчуючи промисловим обладнанням, машинобудуванням, харчової та хімічної промисловістю. У нас можна купити метал нержавійку різного сортаменту за вигідними цінами з гарантією якості відповідно до вимог ГОСТ та інших стандартів.

Види нержавіючої сталі за хімічним складом

Метал нержавійка за структурою і хімскладу ділиться на чотири групи сплавів:

 • Аустенітні.
 • Мартенситні.
 • Феритні.

Аустенітно-феррітні.Аустенітние марки нержавійки вважаються найбільш затребуваними в усьому світі завдяки високим антикорозійним якостям, механічної міцності і тривалого терміну служби. У їх складі велику кількість хрому (до 18%) і нікелю (до 30%).

Мартенситні марки сталі проходять додаткову обробку. Їх склад може включати дорогі легуючі елементи - молібден, вольфрам і титан. Це дозволяє використовувати їх в високотемпературних і агресивних середовищах (до +650 градусів Цельсія).

В основі феритних сталей - поєднання заліза і хрому. Ключова перевага сплавів полягає у високій механічної міцності, хорошою корозійної стійкості і доступною ціною (через відсутність дорогих легуючих елементів).

Дуплексні або аустенитно-ферритні сплави поєднує в собі властивості обох типів стали в співвідношенні 40/60. Така нержавейка отримала хорошу корозійну стійкість, механічну міцність і високу стійкість до впливу хімічно активних компонентів.

Види нержавійки по типу прокату

Існує три основних категорії нержавіючого прокату:

 • Трубний.
 • Листовий (плоский).
 • Сортовий.

Перша група представлена широким асортиментом труб, які можуть мати не тільки кругле, але і профільний перетин (квадрат, овал, прямокутник). Сам прокат може мати шов або виготовлятися за безшовною технологією.

До плоскому прокату відноситься лист і смуга різного розміру і товщини. Область застосування листового нержавіючого прокату дуже велика - від обшивки корпусів суден до виготовлення посуду або кухонного начиння.

Сортовий прокат представлений широким видом продукції - квадрат, прут (круг), шестигранник, тавр, куточок, дріт.

Залежно від сфери застосування, всі види прокату можуть виготовлятися з нержавіючих сплавів різних видів - жароміцні, кислотостійкі, харчові, технічні.

Використовувані марки для виробництва нержавіючої сталі

Нержавіючий металопрокат виготовляється з різних марок сталі, але найбільш популярними і затребуваними вважаються такі сплави:

 • AISI 304 (аналог 08Х18Н10) - аустенітний сплав зі стійкістю до корозії і високих температур. Універсальна сталь з широкою сферою застосування, одна з найбільш затребуваних марок в світі.
 • AISI 310 (аналог 20Х23Н18) - жароміцний сталь, широко використовується в хімічній і нафтопереробній промисловості.
 • AISI 316 (аналог 08Х17Н13М2) - харчова сталь з підвищеними експлуатаційними якостями завдяки наявності в складі молібдену. Покращена версія сплаву AISI
 • AISI 321 (аналог 08Х18Н10Т) - нержавіючий сплав багатоцільового призначення, що використовується в високотемпературних середовищах (до +800 градусів).

Широкий вибір сплавів з різними експлуатаційно-технічними якостями дозволяє підібрати оптимальний варіант для роботи в конкретних умовах.

Вартість продукції з нержавійки

Ціна нержавіючої сталі залежить від наступних факторів:

 • Вид сплаву за структурою та властивостями.
 • Тип прокату.
 • Марка сталі.
 • Технологія виробництва.
 • Фізичні розміри.
 • Наявність додаткових якостей (приналежність до «харчовим» сплавів, підвищена жароміцність або кислотостійкість).

Наша компанія працює безпосередньо з виробниками прокату без посередників, що дозволяє нам гарантувати кращу ціну нержавійки для всіх клієнтів. Ми запропонуємо вам найкращі умови за вартістю, асортименту, якості, термінів. При цьому ми пропонуємо не тільки купити нержавійку в Києві, також у нас можна замовити виготовлення виробів з різних типів сплавів (серійно і за індивідуальними ескізами).

Який прокат з нержавіючої сталі у нас можна купити

На наших складах зберігається велика кількість нержавійки різних марок і типів для використання у всіх галузях промисловості і побуту.

Ми пропонуємо купити нержавіючий металопрокат наступних різновидів:

 • Лист різної товщини і розмірів.
 • Труба кругла.
 • Нержавіючий круг.
 • Шестигранник різного перетину і довжини.
 • Квадрат нержавіючий.
 • Труба профільна (труба з прямокутним перерізом).
 • Дріт.

Кожен тип прокату з нержавіючої сталі використовується в різних галузях промисловості і побуту. Наприклад, листова нержавіюча вважається універсальним рішенням для виготовлення різної тари, посуду і кухонних аксесуарів, а також вона широко використовується в будівництві. Кругла і профільна труба - незамінний елемент для облаштування магістралей для транспортування харчових і хімічних середовищ, а також застосовується в побутових системах опалення та водопостачання. Товсті прутки з різним перетином (коло, квадрат, шестигранник) використовуються в машинобудуванні, будівництві та архітектурі.

Крім прокату ми пропонуємо різні готові вироби - муфти, згони, крани, різьблення, фланці та інші з'єднувальні елементи, виготовлені з кращих нержавіючих сплавів (AISI 304, 316, 321, 08Х18Н10, 08Х17Н13М2, 10Х23Н18, 06Х28МДТ).

Продаж нержавіючої сталі - один з основних видів діяльності нашої металобази. Велика складська програма гарантує постійну наявність прокату різних типів в необхідній кількості. Ми працюємо без посередників безпосередньо з клієнтами, що дозволяє гарантувати кращі ціни на нержавійку. Вся продукція відповідає вимогам ГОСТ і іншим стандартам якості (наприклад, AISI). Оптові замовники можуть купити нержавіючу сталь в необхідній кількості за максимально вигідною вартості.

Власне сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти різні фасонні вироби з нержавіючої сталі, а також різну продукцію за індивідуальними ескізами замовника будь-якого рівня складності.

Щоб вигідно купити нержавійку в Києві з доставкою у всі регіони України, оформляйте онлайн замовлення через сайт або здзвонитеся з нашими менеджерами в телефонному режимі.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ