Запірна арматура

Запірна арматура з нержавіючої сталі - невід'ємна частина будь-якого побутового або технічного трубопроводу, призначена для регулювання потоку робочого середовища або відсікання (перекриття) окремих ділянок магістралі. У нашому онлайн каталозі представлений великий асортимент запірної арматури для води, що дозволяє легко підібрати підходящу продукцію для систем побутового опалення, водопостачання, а також для промислових трубопроводів, які транспортують різні рідкі середовища.

Основні різновиди та класифікація водозабірної арматури

Вся запірна арматура для трубопроводів, представлена ​​на вітчизняному ринку, ділиться на чотири основні типи:

Кожна група товарів має свої конструктивні особливості, технічні характеристики і область застосування.

Запірні крани: призначення і різновиди

Кран - одна з основних і найбільш поширених різновидів запірної арматури для водопроводу. Основна область його застосування - побутові системи опалення, гарячого або холодного водопостачання з невеликим тиском.

Конструктивно будь-який кран складається з чотирьох основних елементів:

  • Корпус.
  • Обертовий замикає елемент.
  • Рукоятка (важіль).
  • Комплект ущільнювачів для герметичного з'єднання.

Будь-який кран - це регулююча арматура, за допомогою якої можна зменшувати або збільшувати потік води на виході. Досягається це шляхом обертання внутрішнього замикаючого елементу (хромована куля або пробка) навколо своєї осі. При цьому в крайніх положеннях потік середовища буде проходити через корпус крана з максимальною швидкістю, або буде повністю перекритий. Залежно від конструктивного виконання, кріплення крана може бути виконано шляхом муфтового або фланцевого з'єднання, а також зварюванням.

Трубозапорні вентилі: особливості конструкції і призначення

Вентилі - це промислова трубопровідна арматура, призначена для використання в магістральних системах високого тиску. Основна відмінність від крана - більш складна конструкція і більш високий клас герметичності. Усередині корпусу вентиля знаходиться спеціальний клапан (диск), який переміщується вертикально по штоку, відкриваючи або закриваючи канал для проходження середовища.

Між собою вентилі розрізняються розмірами, типом управління (механічний або з електроприводом), а також різними технічними показниками.

Трубна засувка: конструкція і принцип роботи

Трубозапорная засувка - один з найбільш поширених типів арматури, призначений для повного або часткового відсікання потоку середовища. Основний елемент арматури - запірний диск, який переміщається перпендикулярно потоку, а його рух регулюється шляхом обертання зовнішнього важеля (вентиля). Засувка володіє широкою областю застосування, і може використовуватися як запірна арматура високого тиску в різних промислових трубопровідних магістралях. Серед особливостей і переваг пристрою варто відзначити простоту і надійність конструкції, високі показники герметичності і тривалий термін служби.

Трубна заслінка: принцип роботи і області застосування

Заслінка конструктивно складається з корпусу, що регулює вентиля і обертається навколо своєї осі диска, який забезпечує регулювання потоку середовища, що проходить через виріб. Основна область застосування заслінок - трубопроводи великого діаметру, в яких рідке середовище переміщується природним способом або під невеликим тиском. Найчастіше заслінка використовується як запірна арматура для каналізації і стічних систем.

Переваги та особливості нержавіючої запірної арматури

Трубопровідна арматура з нержавіючої сталі набула широкого поширення в побутовому і промисловому секторі. Її ключова перевага перед аналогами з інших сплавів полягає у високій стійкості до корозії, механічних пошкоджень і впливу агресивних хімічно активних компонентів.

Нержавіюча запірна арматура успішно застосовується в наступних галузях:

Побутові системи опалення, каналізації та водопроводу.
Хімічна промисловість (трубопроводи для транспортування агресивних середовищ).
Харчова промисловість.
Фармацевтична промисловість.
Нафтопереробка.

Ціна запірної арматури буде залежати від її різновидів, які використовують сплав, розмірів і технічних параметрів.

Виготовлення та продаж водозабірної арматури з нержавіючих сплавів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Вся трубна арматура виготовляється на сучасному металообробному обладнанні відповідно до вимог ГОСТ та інших нормативних документів. Ми пропонуємо продукцію стандартних типорозмірів, а також приймаємо замовлення на виробництво виробів за індивідуальними кресленнями будь-якого рівня складності.

Щоб купити запірну арматуру за найкращими цінами оптом і в роздріб, залишайте онлайн заявки на сайті або телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ