Шестигранники нержавіючі

Український ринок металопрокату сьогодні представлений безліччю компаній. На відміну від інших, компанія ТОВ ТПП "ВЕСТА" пропонує особливий, комплексний підхід до кожного клієнта. У нас ви зможете не тільки придбати нержавіючу сталь, а й замовити її обробку, виготовлення деталей будь-якої складності, виконання інших видів обробки металу.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Компанія «Веста» пропонує своїм замовникам шестигранник нержавіючий різних модифікацій з діаметром від 5 до 36 мм. Залежно від розміру і типу поверхні шестигранник металопрокат використовують в різних галузях виробництва. До основних переваг вироби з високолегованої сталі можна віднести високу міцність, відсутність корозії, стійкість до високих і низьких температур, можливість використовувати в контакті з агресивними середовищами, такими як кислота.

Шестигранник нержавіючий

Шестигранник нержавіючий 12х18н10т із дзеркальною поверхнею знайшов широке застосування у виготовленні дизайнерських конструкцій для інтер'єру.

Шестигранник 12х18н10т використовується у виробництві машин і механізмів, валів, фланців, втулок, дисків, агрегатів, що працюють при знижених температурах і в агресивних середовищах для хімічної промисловості.

У виготовленні деталей, до яких пред'являються підвищені вимоги по міцності, щільності та стійкості до механічних навантажень, наприклад, для авіабудування, застосовують шестигранник 14х17н2. Вироби з нього можна експлуатувати тривалий час при температурі до +400.

Чому у нас можна вигідно купити нержавіючий шестигранник

У нашій компанії на шестигранник ціна одна з найнижчих на ринку металопрокату. До того ж, у нас ви можете замовити весь комплекс робіт з різання, зварювання, фрезерної обробки металу та виготовлення деталей. Вартість буде залежати від обсягу робіт і розраховується індивідуально.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ