https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/flange-80x80.png ᐈ Фланець комірний нержавіючий - купити нержавіючі комірні фланці в Києві

Комірні фланці з нержавіючої сталі

Комірний фланець - це елемент систем трубопроводів різного призначення, що використовується для з'єднання частин магістралі між собою або для стикування з резервуарами і різним устаткуванням. Надійність і герметичність з'єднання забезпечує одинарний зварений шов. Нержавіючі фланці набули широкого поширення в магістралях високого тиску, що використовуються в різних галузях промисловості і для побутових потреб.
 

Що собою являють комірні фланці і їх основні різновиди

Фланець комірний нержавіючий конструктивно являє собою диск з металу з отворами по зовнішній кромці і центральним наскрізним отвором, з якого виступає «комір» (усічений конус), призначений для з'єднання фланця з патрубком або магістраллю методом зварювання.

Фланець сталевий комірний виготовляється з нержавіючих сплавів різних марок - 20Х23Н18, 06Х28МДТ, 08Х17Н15М3Т (аналоги AISI 310, 904L, 316), які відрізняються підвищеною механічною міцністю, стійкістю до корозії і хімічно активних сполук. Наприклад, фланці з нержавіючої сталі марок 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т або 10Х17Н13М2Т мають відмінну кислотостійкість. А комірний фланець, виготовлений зі сплаву 20Х23Н18 буде відрізнятися відмінною жароміцністю.

Фланець комірні нержавіючий ДСТУ 12821-80 може виготовлятися в різних виконаннях:

 • З виступами і западинами.
 • З пазами і шипами.
 • З посадочними місцями під різні типи ущільнювачів (овальні та круглі фторопластові прокладки, лінзовий ущільнювач).

Згідно ДСТУ, існує 9 різних виконань фланців.

Всю важливу інформацію про виріб можна почерпнути з його позначення та маркування. Наприклад, фланець комірні нержавіючий 1-10-100 Ст. 20Х23Н18 ГОСТ 12821-80 (AISI 310) - це сполучний елемент, в якому:

 • перший (1) варіант виконання ущільнювальної поверхні;
 • число 10 позначає прохід умовний Ду в мм;
 • 100 - максимальний допустимий робочий тиск даної деталі в кгс / см2;
 • Ст. 20Х23Н18 - марка сталі за ДСТУ;
 • ГОСТ 12820-80 - стандарт комірного фланця;
 • AISI 310 - маркування сплаву згідно найбільш використовуваної в США і Європі системи стандартів, яка була розроблена Американським інститутом сталі і сплавів.

Стандартні розміри комірного фланця (діаметр) можуть варіюватися в діапазоні від 15 до 1800 мм, а самі вироби розраховані на використання в трубопровідних магістралях з тиском від 0.1 до 20 МПа. Діапазон робочих температур - від -30 до + 600 ° С. Фланці комірні, купити які найвигідніше в нашій компанії, мають різну вартість.  Ціна комірних фланців буде залежати від типу конструкції, матеріалу виконання і габаритних розмірів.

У нас можна не тільки купити фланці комірні стандартних розмірів за найкращими цінами, а й замовити виготовлення будь-яких деталей з різних металів і сплавів за індивідуальними кресленнями.

Фланець комірний нержавіючий області застосування

Здатність забезпечувати надійне і герметичне з'єднання при максимальному робочому тиску до 20 МПа дозволяє використовувати такі деталі на важливих ділянках трубопроводів з підвищеними вимогами до безпеки транспортування потоків. Тому фланці комірні застосовують:

 • При будівництві нафтопроводів і газопроводів.
 • У хімічній і атомної промисловості.
 • В оборонній сфері та суднобудуванні.
 • При виробництві запірно-регулюючої арматури.
 • При виготовленні ємнісного, насосного та іншого обладнання.
Фланці комірні, ціна яких набагато нижче їх, без перебільшення, видатних технічних характеристик, по праву називають справжніми експертами надійних і довговічних сполук.

Чому варто купувати нержавіючий металопрокат і вироби з нього в нашій компанії

Співпрацювати з компанією «Веста» вигідно і зручно:

 1. У нас представлений широкий асортимент продукції за найнижчими цінами.
 2. Лише ми пропонуємо настільки вражаючий вибір нержавіючого металопрокату - листа, труб, кола, шестикутника, квадрата, дроту; деталей трубопроводів - фланців, відводів, переходів і т.д.
 3. Ми надаємо професійні послуги з обробки металів та виготовляємо вироби будь-якого ступеня складності під замовлення за вашими кресленнями.
 4. Наші додаткові переваги - суттєві знижки для оптових покупців, велика складська програма, досвідчені і кваліфіковані співробітники.
 5. Ми працюємо на ринку нержавіючого металопрокату з 2003 року. Серед наших партнерів і постійних покупців - провідні промислові підприємства і будівельні організації України.
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ