Квадрат нержавіючий

Квадрат нержавіючий - затребуваний вид металопрокату, який використовується практично у всіх сферах промисловості і побуту - від машинобудування до виробництва меблів. Ми пропонуємо купити квадрат нержавіючий різного сортаменту за вигідними цінами з доставкою по Києву і в будь-який регіон України.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Технологія виробництва квадрата нержавіючого і його розміри

Зовні цей вид прокату являє собою цілісний суцільний прут (стійка, стрижень) квадратного перетину без порожнин по всій довжині. Розмір перетину може бути від 4х4 до 250х250 мм. Довжина квадрата з нержавійки зарубіжного виробництва завжди буде мірної, а вітчизняного - немірної в діапазоні від 1.5 до 6.0 метрів. Перетин і довжина можуть змінюватися при виробництві прокату на замовлення.

За способом виготовлення розрізняють наступні види квадрата:

 • Гарячекатаний згідно ГОСТ 2591-88.
 • калібрований відповідно до ГОСТ 8559-75.

У першому випадку при виготовленні прокату використовуються жароміцні сплави, а сам профіль формується шляхом прокатки «по-гарячому».

Калібрований квадрат отримують двома способами - холодним прокатом і холодної протяжкой. Така продукція відрізняється максимально точними розмірами і більш високою якістю поверхні. У випадку з холодним волочінням, заздалегідь підготовлена заготовка з силою простягається через квадратну форму певного розміру. На виході виходить прут з квадратним профілем, який має мінімальні відхилення від заданих параметрів.

Залежно від типу обробки металу отримують такі види поверхонь - матова, шліфована, дзеркальна і суперзеркальна. Прокат з двома останніми типами поверхні часто використовується в декоративних цілях (меблі, дизайн інтер'єрів, фасадні рішення).

квадрати нержавіючі

З яких сплавів виготовляється нержавіючий квадрат

При виготовленні нержавіючого квадрата використовується широкий асортимент сплавів з різним хімічним складом і експлуатаційними якостями. Вибір конкретної марки залежить від використовуваної технології:

 • AISI 304, AISI 321, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т – для каліброваного прокату.
 • 40Х13, 14Х17Н2, 12Х18Н10Т, 30Х13 – для гарячекатаного кола.

Сплав 12Х18Н10Т - універсальне рішення для виробництва прокату будь-яким способом. Сталь має високу стійкість до хімічних і температурних впливів, добре обробляється і успішно витримує різні навантаження.

квадрат з нержавійки

Області застосування нержавіючого квадрата

Квадрат нержавійка має високу стійкість до корозії, механічною міцністю (за рахунок монолітного виконання і квадратного перетину), а також стійкістю до високих температур і хімічно агресивних середовищ. Залежно від використовуваного сплаву, фізичні та експлуатаційні якості прокату можуть змінюватися.

Квадрат з нержавіючої сталі широко використовується в наступних галузях промисловості:

 • Авіабудування і машинобудування - втулки, різні деталі, кріпильні елементи, вали.
 • Будівництво - опорні конструкції, ангари, капітальні та тимчасові споруди, посилення перекриттів.
 • Нафтова і газовидобувна сфера - елементи бурових вишок, платформ.
 • Ландшафтний дизайн, облаштування територій - декоративні огорожі, сходові прольоти, паркани.
 • ЖД будівництво - підстави вагонів, кріплення для шпал / рейок.

Крім виробництва конкретної продукції, що не ржавіє квадрат різного перетину використовується в якості заготовки для виготовлення інших видів прокату - двотаврова балка, швелер, куточок.

нержавіючий квадрат

Ціна нержавіючого квадрата

Ціна квадрата нержавійки буде прямо залежати від наступних показників:

 • Використовувані марки сталі.
 • Довжина і перетин профілю.
 • Клас обробки поверхні.
 • Особливі властивості (підвищена жароміцність, кислотостійкість і т.д.).

Також на підсумкову вартість прокату буде впливати кількість «рук», через які товар потрапляє від виробника до споживача. Ми - безпосередні виробники і працюємо без посередників, тому гарантуємо своїм клієнтам кращі ціни і висока якість всієї продукції.

Щоб купити квадрат нержавійку за найкращими цінами, оформляйте замовлення через форму на нашому сайті або просто зателефонуйте нашим менеджерами - вони дадуть відповідь на всі ваші питання.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ