https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/kvadrat-80x80.png ▶Квадрат Нержавіючий Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Квадрат нержавіючий

Квадрат нержавіючий - затребуваний вид металопрокату, який використовується практично у всіх сферах промисловості і побуту - від машинобудування до виробництва меблів. Ми пропонуємо купити квадрат нержавіючий різного сортаменту за вигідними цінами з доставкою по Києву і в будь-який регіон України.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Технологія виробництва квадрата нержавіючого і його розміри

Зовні цей вид прокату являє собою цілісний суцільний прут (стійка, стрижень) квадратного перетину без порожнин по всій довжині. Розмір перетину може бути від 4х4 до 250х250 мм. Довжина квадрата з нержавійки зарубіжного виробництва завжди буде мірної, а вітчизняного - немірної в діапазоні від 1.5 до 6.0 метрів. Перетин і довжина можуть змінюватися при виробництві прокату на замовлення.

За способом виготовлення розрізняють наступні види квадрата:

 • Гарячекатаний згідно ГОСТ 2591-88.
 • калібрований відповідно до ГОСТ 8559-75.

У першому випадку при виготовленні прокату використовуються жароміцні сплави, а сам профіль формується шляхом прокатки «по-гарячому».

Калібрований квадрат отримують двома способами - холодним прокатом і холодної протяжкой. Така продукція відрізняється максимально точними розмірами і більш високою якістю поверхні. У випадку з холодним волочінням, заздалегідь підготовлена заготовка з силою простягається через квадратну форму певного розміру. На виході виходить прут з квадратним профілем, який має мінімальні відхилення від заданих параметрів.

Залежно від типу обробки металу отримують такі види поверхонь - матова, шліфована, дзеркальна і суперзеркальна. Прокат з двома останніми типами поверхні часто використовується в декоративних цілях (меблі, дизайн інтер'єрів, фасадні рішення).

квадрати нержавіючі

З яких сплавів виготовляється нержавіючий квадрат

На нашому виробництві металопрокат нержавіючого квадрата виготовляється з різних марок сталі в залежності від технології виготовлення:

 • гарячекатані вироби формуються із сплавів 14Х17Н2, 40Х13 або 30Х13 із підвищеною стійкістю до високих температур;
 • для каліброваного прокату чудово підходять 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321.

Марка 12Х18Н10Т ідеальна для будь-якої технології. Ця нержавіюча сталь характеризується хімічною нейтральністю, високою стійкістю до корозії, механічним навантаженням, широким температурним діапазоном, порівняльною простотою обробки.

квадрат з нержавійки

Області застосування нержавіючого квадрата

Завдяки монолітній конструкції та ідеальній геометрії квадрат нержавійка відрізняється стійкістю до впливу зовнішніх негативних факторів: високих температур, хімічно агресивних середовищ, навантажень, деформацій. Багато в чому його властивості визначає марка сталі, її хімічний склад.

Цей продукт металопрокату знайшов застосування у таких галузях промисловості:

 1. Нафто- і газовидобуток. Виготовлення конструкцій, що несуть підвищене навантаження (платформ, бурових вишок).
 2. Будівництво залізниць. Виробництво основ залізничних вагонів, кріплення.
 3. Літако-, машинобудування. Тут нержавіючий квадрат купити можна для втулок, кріплень, валів і т.д.
 4. Будівництво ангарів, виробничих об'єктів, цехів тощо. Вироби застосовуються для зведення опор, перекриттів, посилення несучих конструкцій.
 5. Ландшафтний дизайн. Виготовлення сходів, огорож, парканів, декоративних елементів.

Крім того, квадрат нержавіючий застосовується як заготовка для подальшої обробки з метою виробництва кутків, двотаврових балок, профілів.

нержавіючий квадрат

Ціна нержавіючого квадрата

Ціна квадрата нержавійки буде прямо залежати від наступних показників:

 • Використовувані марки сталі.
 • Довжина і перетин профілю.
 • Клас обробки поверхні.
 • Особливі властивості (підвищена жароміцність, кислотостійкість і т.д.).

Також на підсумкову вартість прокату буде впливати кількість «рук», через які товар потрапляє від виробника до споживача. Ми - безпосередні виробники і працюємо без посередників, тому гарантуємо своїм клієнтам кращі ціни і висока якість всієї продукції.

Щоб купити квадрат нержавійку за найкращими цінами, оформляйте замовлення через форму на нашому сайті або просто зателефонуйте нашим менеджерами - вони дадуть відповідь на всі ваші питання.

FAQ

❓ Як купити квадрат нержавіючий у Києві з доставкою?

Щоб замовити квадрат нержавіючий у Києві потрібного розміру, варто звернутись до ТПП «ВЕСТА». Замовлення оформляються через форму на сайті або за дзвінком до нашого менеджера.

❓ Навіщо потрібен квадрат з нержавіючої сталі?

Він застосовується для зведення несучих конструкцій, виготовлення елементів, схильних до високих навантажень, в машинобудуванні, нафтовидобутку, будівництві і т.д.

❓ Від чого залежить вартість квадрата з нержавіючої сталі?

На квадрат нержавіючий вартість формується виходячи з розмірів, марки сталі, типу поверхні (матова, шліфована, дзеркальна), наявності спеціальних параметрів (жароміцність, гігієнічність, кислотостійкість).

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ