Труба кислотостійка нержавіюча

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Кислотостійкі труби з нержавіючих сплавів широко поширені в машинобудуванні, хімічній і нафтогазовій промисловості. Труби відрізняються довговічністю, надійністю і високою стійкістю до різних зовнішніх і внутрішніх впливів, що робить їх універсальним і багатоцільовим рішенням для різних сфер застосування.

Основні особливості кислотостійких труб

Труба кислотостійка нержавіюча найчастіше виготовляється з таких марок сталі:

  • 10Х17Н13М2Т (аналог AISI 316).
  • 12Х18Н10Т (аналог AISI 321).

Обидва сплави мають схожий процентний розподіл основних легуючих елементів - хром і нікель. Саме вони дають металу стійкість до різних типів корозії, перепадів тиску і температур. Наявність титану в хімскладі сплавів надає їм додаткову стійкість до механічних пошкоджень (включаючи місця зварних швів).

Труби з цих марок сталі володіють всіма необхідними якостями для експлуатації в умовах підвищеної температури і при тривалому контакті з агресивними середовищами і різними хімічно активними речовинами. Цей тип прокату незамінний у хімічній промисловості, нафтогазовидобувної сфері і в машинобудуванні.

У нас ви можете вигідно купити кислотостійку трубу з різним перетином і товщиною стінок. Також ми виконуємо замовлення на виробництво виробів з нержавіючих сплавів за індивідуальними ескізами клієнта. Для оформлення замовлення заповніть онлайн форму заявки на сайті або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

Труба кислотостійка нержавіюча - це також прекрасне рішення для транспортування агресивних середовищ з високою температурою. Саме такого типу вироби використовують в проектуванні промислових трубопроводів і послідуючого транспортування газів, а також інертних рідин.

Відповідно до Держстандарту, нержавіюча (кислотостійка труба) класифікується за типом обробки поверхні і товщини стінок. В асортименті від нашого підприємства ви можете підібрати оптимальні вироби по діаметру, довжині, формі і розмірам перерізу. Так, наприклад, труба нержавіюча 10Х17Н13М2Т найкраще підходить для елементів, що мають підвищені вимоги до міцності і стійкості для руйнівних середовищ. Ціна на такі труби вище, але вони куди більш надійні і довговічні, завдяки своєму складу.

Ми суворо контролюємо стандарти якості на виробництві і у нас можна купити трубу нержавійку з потрібними параметрами на вигідних умовах. Купуйте відповідну вимогам проекту продукцію безпосередньо від виробника, і вона продемонструє відмінну якість в експлуатації!

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ