Труба профільна нержавіюча

Компанія ТОВ ТПП "ВЕСТА" займається виробництвом і реалізацією різноманітної продукції з нержавіючої сталі. Високим попитом у замовників користується труба профільна квадратна, Київ широко застосовує її у виробництві меблевих каркасів, будівництво майданчиків для дітей, різних огорож. У деяких випадках, труба профільна нержавіюча може використовуватися при прокладці кабельних систем.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Завдяки своїм винятковим якостям (стійкості до низьких і високих температур, корозії)  труба профільна квадратна знайшла застосування в харчовій, хімічній промисловості, сільському господарстві та будівництві сучасних торгових комплексів.

Труба профільна нержавіюча

Така труба виготовляється шляхом профілювання круглої заготовки за допомогою електричного зварювання і прокатки по зварювальним станам. В результаті труба профільна має більшу точність параметрів.

Види профільних труб нержавіючих

По виду перетину поділяються на:

  • квадратні;
  • прямокутні.

Труба профільна виготовляється з різних марок нержавіючої сталі (в основному AISI 304). Поверхня труби теж може бути різною:

  • матовою;
  • дзеркальної;
  • шліфованої.

На виріб матова  труба профільна, ціна за метр вище, ніж на інші види через спеціальної обробки поверхні, але, незважаючи на це, вона є найбільш затребуваною.

Багато споживачів надають великого значення перерізу труби. Труба профільна прямокутна вважається підвидом квадратної, але завдяки своїй формі, і порівняно маленькій масі, дає можливість зменшити вагу головних конструкцій, які зможуть витримати великі навантаження. Труби можуть бути різної довжини, призначення якої встановлюються відповідно до ДСТУ. З документацією можна ознайомитися на сайті компанії «Веста» в розділі "СТАНДАРТИ".

Щоб купити трубу профільну залишайте заявку на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними номерами телефонів.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ