https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/n_list-80x80.png ᐈ Лист нержавіючий харчовий купити в Україні, найкраща ціна - Веста

Лист нержавіючий харчовий

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Лист нержавіючий харчовий - популярний вид металопрокату, що широко використовується в побуті і різних галузях промисловості. Високі експлуатаційні якості, тривалий термін служби і висока стійкість до різних зовнішніх впливів зробили харчову нержавійку універсальним матеріалом для виготовлення різних виробів - від посуду, до трубопроводів для транспортування агресивних середовищ.

Особливості харчового нержавіючого листа

Харчова нержавіюча сталь - це ціла група сплавів, які в своєму складі мають високу процентну частку хрому і нікелю. Саме ці хімічні елементи наділяють сплав високою стійкістю до корозії, стійкістю до механічних і термічних дій.

Лист харчової нержавійки добре піддається штампуванню і іншим видам обробки, що дозволяє його широко використовувати при виготовленні різних виробів:

  • Цистерни, танки і резервуари для зберігання різних хімічно активних речовин.
  • Трубопроводи для транспортування різних середовищ в нафтогазовій промисловості.
  • Лінії розливу напоїв та інших продуктів в харчовій промисловості (включаючи обладнання для перегонки спирту на лікеро-горілчаних заводах).
  • Посуд і кухонне начиння для побутового застосування.
  • Робочі поверхні, столи і стелажі для професійних кухонь підприємств сегменту HoReCa.

Ціна листа харчової нержавійки буде безпосередньо залежати від марки сплаву і фізичних параметрів (товщина, розміри). Якщо в хімскладу металу присутні такі елементи, як молібден або титан - вартість прокату збільшиться.

У нас ви можете купити харчовий лист з різних сплавів згідно ГОСТ за найкращими цінами з доставкою в усі регіони України. Також ми приймаємо заявки на виготовлення різних виробів з нержавіючого листового прокату за ескізами клієнта. Для оформлення замовлення скористаєтеся сайтом або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

Також додатково варто відзначити, що наше виробництво не обмежене тільки харчовим нержавіючим листом. Нержавійка листова на нашому сайті представлена ​​у величезному асортименті і включає також технічні, кислотостійкі та жаростійкі нержавіючі листи

Часті питання про листи нержавіючі харчові

З якої марки сталі виробляється харчовий нержавіючий лист?

Лист нержавіючий харчовий виробляється із сталі AISI 304, завдяки чому застосовується в побуті і харчовій промисловості.

Де найчастіше використовують харчовий лист нержавійки?

Найчастіше лист харчової нержавійки використовують:

  • Робочі поверхні і столи підприємств HoReCa
  • Посуд та кухонне начиння
  • Лінії розливу в харчовій промисловості
  • Резервуари для хімічно активних речовин

Яка основна особливість сплаву нержавіючого харчового листа?

Основною особливістю сплаву харчового нержавіючого листа є підвищений вміст нікелю і хрому. Саме завдяки цьому такий сплав відмінно підходить для харчової промисловості.
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ