Logo

Лист нержавіючий

Лист нержавіючий - це одна з найбільш затребуваних категорій металопрокату. Оптимальні експлуатаційно-технічні показники, простота обробки, практичність і доступна вартість зробили цей тип прокату універсальним рішенням для багатоцільового застосування в побуті і різних галузях промисловості. Ми пропонуємо купити листову нержавіючу сталь за найкращими цінами з гарантією відповідності вимогам ГОСТ і швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Лист нержавеющий

Види нержавіючого листа, їх відмінні риси та використовувані марки сплавів

За типом виробництва нержавійка листова ділиться на дві основні категорії:

  • Гарячекатана.
  • Холодний прокат.

Прокат з першої групи відрізняється додатковою термічною обробкою, яка підвищує показники міцності матеріалу. Також такі листи можуть випускатися в широкому діапазоні геометричних розмірів і досягати значної товщини (50-100 мм), тоді як холодний прокат випускається товщиною від 0.5 до 5.0 мм з кроком 0.1 мм.

Лист з нержавіючої сталі виготовляється з легованих сплавів з різним вмістом хрому і нікелю в якості основних компонентів. Також в складі сплавів можуть бути присутніми в різному процентному співвідношенні інші елементи (титан, молібден), які впливають на технічні показники металу (міцність, жаростійкість). Серед найбільш поширених марок нержавіючої сталі, які використовуються для листового прокату, варто відзначити 08Х18Н10, 10Х17Н13М2Т, 12Х18Н10Т і 20Х23Н18, а також аналоги стандарту AISI - марки 304, 316, 321 і 310.

Ціна нержавіючого листа за метр квадратний буде залежати від марки сплаву, а також від наявності додаткової обробки поверхні (матова, полірована, шліфована, декоративна). У нас ви можете купити лист нержавійки будь-яких типових розмірів і будь-якої товщини.

Переваги листів з нержавіючої сталі і основні області їх застосування

У порівнянні з прокатом з інших сплавів, лист з нержавіючої сталі володіє наступними особливостями і перевагами:

  • Простота обробки ручним і машинним способом (листи легко піддаються різанню, формуванню і штампуванні, що дозволяє виготовляти з них різні вироби).
  • Висока стійкість до корозії і впливу хімічно активних речовин.
  • Можливість експлуатації листової нержавіючої сталі в широких температурних діапазонах (в залежності від марки сплаву, верхній температурний поріг може доходити до 1500 градусів).
  • Хороші показники міцності.
  • Екологічність, можливість використання в харчовій промисловості.
  • Тривалий термін служби зі збереженням основних експлуатаційних і технічних якостей.

Лист нержавіючої сталі - це універсальний вид прокату, який може використовуватися в різних галузях промисловості - хімічної, нафтопереробної, в суднобудуванні і машинобудуванні, а також в харчовому виробництві і побутовій сфері застосування. Матеріал широко поширений в будівництві, де використовується в несучих конструкціях, а також для декоративного облицювання усередині приміщень і фасадів будівель.

З листового металу випускають посуд, кухонні аксесуари, стелажі для харчоблоків та професійні кухонні столи. Також цей матеріал незамінний при виготовленні різних резервуарів і ємностей для харчових і хімічних середовищ, деталей автомобільного та водного транспорту, та іншої продукції для різних областей застосування.

Як купити лист нержавіючий за вигідною ціною

Щоб купити нержавіючий лист за вигідною ціною в Києві, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або оформляйте онлайн замовлення через сайт. Також наша компанія займається виготовленням різних елементів кріплення і металоконструкцій з нержавіючого прокату різних типів серійно або за індивідуальними кресленнями клієнта.

Часті питання про листи нержавіючі

Який лист менше піддається корозії, 304 або 321?

Листи 321 сталі менше піддаються корозії так як в хімічному складі цієї марки є Ti.

Який лист простіше піддається вигину, 304 або 321 сталі?

Листи сталі 304 м'якші, тому їх простіше гнути, так як відсутній в їх хімскладі Ti.

Який лист дешевше, 304 або 321 сталі?

Дешевші листи сталі 304, так як в їх складі менше Лігір елементів, які диктують вартість.
Маєте питання? Залишайте заявку і ми Вам зателефонуємо
Рассчитать ВЕС МЕТАЛЛА