Труба нержавіюча харчова

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Труба нержавіюча харчова - одна з різновидів металопрокату, використовувана в різних галузях промисловості і в побуті. Наша компанія пропонує купити харчовий нержавіючий прокат за найкращими цінами з швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Труба харчова нержавіюча: особливості та область застосування

Основні якості нержавіючої харчової труби:

 • Стійкість до корозії, включаючи вплив хімічно активних компонентів.
 • Висока механічна міцність.
 • Хороша зварюваність.
 • Стійкість до перепадів температури і тиску.

При виготовленні нержавіючої труби використовуються різні марки сталі, які відрізняються один від одного хімскладом. Наприклад, труба AISI 321 володіє універсальними якостями, що дозволяє її застосовувати при облаштуванні магістралей для транспортування різних середовищ. Також з неї виготовляють елементи вихлопних систем наземного та повітряного транспорту, компоненти ракетних двигунів і інші вироби.

Незалежно від використовуваних нержавіючих сплавів з «харчової» групи, в їхньому хімічному складі будуть переважати хром і нікель, які надають металу антикорозійні якості і додаткову механічну міцність.

Ціна труби з харчової нержавійки буде прямо залежати від типу використовуваного сплаву, а також від фізичних розмірів прокату - діаметра і товщини стінок.

Класифікація труб з харчової нержавійки

Класифікується труба нержавійка харчова по самим різним категоріям, основні: модель профілю, обробка поверхні, товщина. Саме за цими критеріями вироби розподіляються за призначенням і безпосередньо від них залежить ціна на покупку того чи іншого обсягу продукції.

За способом виробництва такі труби поділяють на:

 • Зварні, розрізняються за типом зварювання:
  • Плазмова.
  • Лазерна.
  • Комбінована.
  • Електронно-променева.
 • Безшовні:
  • холоднодеформовані.
  • теплодеформовані.
  • гарячодеформовані.

Найбільш частим попитом користується труба нержавіюча харчова саме безшовного типу. Такі вироби дорожчі, але при цьому відрізняються своєю практичністю і високою надійністю в експлуатації. Їх часто купують для серйозних харчових агрегатів і для найважливіших елементів в тих місцях обладнання, де ремонт або обслуговування є найбільш складним.

Коли справа стосується швидкого і безпечного транспортування рідин, дуже велику роль грає гладкість поверхні виробів. Вимірюється вона в мкм, високий рівень якого говорить про високий рівень шорсткості покриття. Від цього значення теж багато в чому залежить підсумкова ціна самого виробу.

Купити трубу нержавійку харчову можна також для будівництва та навіть дизайну інтер'єру в сучасних приміщеннях. У таких випадках гладкість і чистота, естетичний вигляд виробу в цілому теж відіграють велику роль. Труби можна сміливо використовувати для декоративних і промислових конструкцій, вироби зносостійкі і не потребують складного догляду за собою.

Нерідко харчова нержавіюча труба використовується для:

 • Меблевих елементів.
 • Сантехнічних елементів.
 • Сходових маршів.

Важливо розуміти, що не всі труби шліфуються відразу з зовнішньої і внутрішньої сторони одночасно. Для деяких типів виробів обробляється тільки зовнішній шар, тому перед вибором певної моделі дуже важливо з усіма її характеристиками ретельно ознайомитися на сайті.

Такі види труб, як AISI 304 і 08Х18НД, широко використовуються в областях текстильної промисловості і нафтопереробки. Їх цінують за стійкість до корозії, зручність у виконанні зварювальних робіт і важливу здатність не магнітитися (яка всупереч поширеним міфам не є головною особливістю всіх харчових труб, а властива тільки окремим видам).

Чому варто купити нержавіючу харчову трубу

Купити трубу з харчової нержавійки - це значить отримати виріб, готовий до експлуатації в умовах підвищеної кислотної і лужної активності. Йому не будуть страшні агресивні миючі або дезінфікуючі засоби, а також різкі перепади температур і тиску.

У нас ви можете не тільки купити харчову трубу-нержавійку, а й замовити з неї виготовлення різної продукції за індивідуальними кресленнями будь-якого рівня складності. Для оформлення покупки залиште онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

А якщо з яких-небудь видів труб або їх характеристик вам необхідна додаткова інформація, сміливо задавайте питання нашим менеджерам. Вони із задоволенням розкажуть про цікаві для вас нержавіючі труби докладніше і на всі питання дадуть вичерпні відповіді. У нас трубу нержавійку харчову купити в Україні можна з швидкою доставкою та на вигідних умовах!

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ