https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/krug-80x80.png ᐈ Круг нержавіючий жаростійкий купити в Україні, найкраща ціна

Круг нержавіючий жароміцний

Круг нержавіючий жароміцний здатен витримати температуру до +600°C. А ось вироби і конструкції, які виготовляються з нього, в залежності від використаної технології виробництва можуть експлуатуватися при робочих температурах до +1050°C.

Така виняткова особливість сприяє широкому застосуванню круга в різних галузях промисловості та будівництві, коли потрібно забезпечити незмінність його технічних характеристик у високотемпературному середовищі. Жаростійкі прутки з нержавіючої сталі використовують під час прокладки трубопроводів високого тиску, спорудження армованих конструкцій, виготовлення деталей теплообмінників і печей, компонентів газових турбін та двигунів.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Особливості жаростійкого круга з нержавіючої сталі

Підвищену жароміцність круг отримує завдяки збільшенню вмісту хрому в нержавіючому сплаві. Така легувальна домішка створює на поверхні сталі особливу захисну плівку, яка забезпечує збереження прокатом своїх характеристик при високій температурі, а також підсилює антикорозійну стійкість. У жароміцних сплавах процентний вміст хрому сягає 30%. Крім нього використовуються й інші елементи: нікель, титан, марганець, вольфрам, молібден. Для виготовлення круга застосовують сталь марок 20Х23Н13, 20Х23Н18, AISI 310S, AISI 310.

В процесі виробництва сталі використовують різні системи легування. Залежно від цього прокат ділять на наступні класи:

  • Мартенситний. Утворення мартенситу — структурної складової сталі — дозволяє експлуатувати прутки в температурному режимі від +550°C до +590°C. 
  • Мартенситно-феритний. У структурі сталі присутня феритна фаза, такий круглий прокат можна використовувати при температурі до +500°C і навіть +600°C. 
  • Аустенітний. Сплави з підвищеним вмістом нікелю витримують температурний режим до +550°C. 
  • Феритний. Такі прутки мають найвищу жароміцність — до +1050°C, вони характеризуються тривалим терміном служби та стійкістю до зносу. 

Чому варто купити жароміцний нержавіючий круг в ТПП «Веста»

Спеціалізація нашої компанії — торгівля нержавіючим металопрокатом та виготовлення виробів з нього. Круг жароміцний купити в нас не тільки зручно, але й вигідно — ми пропонуємо клієнтам кращі на ринку ціни, забезпечуємо оперативну доставку в усі регіони країни. Для гуртових замовників і постійних клієнтів — знижки та особливі умови співпраці.

Також додатково варто відзначити, що наше виробництво не обмежене тільки жаростійким нержавіючим кругом. Круг нержавіючий на нашому сайті представлений у величезному асортименті і включає також технічні, кислотостійкі та харчові нержавіючі прутки

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ