Муфти нержавіючі

Муфта нержавіюча - один з найбільш затребуваних і поширених видів фітингів, використовуваних для з'єднання металевих трубопроводів, а також для підключення інших елементів системи (запірна арматура, різне обладнання). У нашому каталозі на сайті представлений великий асортимент муфт, виконаних з нержавіючої сталі відповідно до вимог ГОСТ.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Що з себе являє муфта нержавіюча і її основні переваги

Лист нержавіючийМуфта з нержавіючої сталі зовні виглядає як шматок труби, всередині якого знаходиться різьблення. Таке конструктивне рішення дозволяє легко зібрати елементи трубопровідної системи, а також забезпечує герметичне і міцне з'єднання. Використовується цей тип фітингів для з'єднання елементів трубопроводів на прямих горизонтальних або вертикальних ділянках магістралі.

Муфта з нержавійки має масу переваг і особливостей, які виділяють її на фоні інших елементів кріплення:

  • Стійкість до впливу агресивних середовищ.
  • Висока механічна міцність.
  • Простота з'єднання.
  • Робота в широкому температурному діапазоні (до +250 градусів).
  • Герметичне з'єднання.

У порівнянні з муфтою сталевий приварний, при з'єднанні магістралі не потрібно використовувати зварювальний апарат та інше спеціалізоване обладнання, а також в разі необхідності елемент конструкції можна легко розібрати.

З чого виготовляються сталеві перехідні муфти та їх область застосування

Муфта сполучна для металевих труб виготовляється з нержавіючих марочних сталей і відповідає вимогам ГОСТ 8966-75 (крок різьби, кількість витків, довжина виробу). Найчастіше для виготовлення муфт використовуються дві марки сталі - AISI 304 і AISI 316, а також їх вітчизняні аналоги. Саме ці сплави відрізняються високими техніко-експлуатаційними показниками і найкраще підходять для виробництва фітингів.

Муфта сталева перехідна використовується в наступних галузях:

  • Облаштування систем опалення та водопроводу в житловому секторі.
  • Харчова промисловість
  • Магістралі для транспортування хімічно активних речовин.
  • Газотурбінні установки.
  • Устаткування для сфери нафтопереробки.

Оптимальне співвідношення між експлуатаційними якостями, простотою використання і фізичними властивостями зробили муфту з нержавійки універсальним рішенням для облаштування трубопровідних магістралей різного значення з робочим тиском до 20 атмосфер.

Ми пропонуємо не тільки купити муфту сталеву за найкращою ціною в регіоні, а й замовити виготовлення виробів з нержавіючого прокату за індивідуальними кресленнями. Для оформлення заявки дзвоніть нам за вказаними телефонами або скористайтеся онлайн меню на сайті.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ