https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/mufta-80x80.png ▶Муфта Нержавіюча Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Муфти нержавіючі

Муфта нержавіюча - один з найбільш затребуваних і поширених видів фітингів, використовуваних для з'єднання металевих трубопроводів, а також для підключення інших елементів системи (запірна арматура, різне обладнання). У нашому каталозі на сайті представлений великий асортимент муфт, виконаних з нержавіючої сталі відповідно до вимог ГОСТ.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Що з себе являє муфта нержавіюча і її основні переваги

Лист нержавіючийМуфта з нержавіючої сталі зовні виглядає як шматок труби, всередині якого знаходиться різьблення. Таке конструктивне рішення дозволяє легко зібрати елементи трубопровідної системи, а також забезпечує герметичне і міцне з'єднання. Використовується цей тип фітингів для з'єднання елементів трубопроводів на прямих горизонтальних або вертикальних ділянках магістралі.

Муфта з нержавійки має масу переваг і особливостей, які виділяють її на фоні інших елементів кріплення:

  • Стійкість до впливу агресивних середовищ.
  • Висока механічна міцність.
  • Простота з'єднання.
  • Робота в широкому температурному діапазоні (до +250 градусів).
  • Герметичне з'єднання.

У порівнянні з муфтою сталевий приварний, при з'єднанні магістралі не потрібно використовувати зварювальний апарат та інше спеціалізоване обладнання, а також в разі необхідності елемент конструкції можна легко розібрати.

З чого виготовляються сталеві перехідні муфти та їх область застосування

Муфта сполучна для металевих труб виготовляється з нержавіючих марочних сталей і відповідає вимогам ГОСТ 8966-75 (крок різьби, кількість витків, довжина виробу). Найчастіше для виготовлення муфт використовуються дві марки сталі - AISI 304 і AISI 316, а також їх вітчизняні аналоги. Саме ці сплави відрізняються високими техніко-експлуатаційними показниками і найкраще підходять для виробництва фітингів.

Муфта сталева перехідна використовується в наступних галузях:

  • Облаштування систем опалення та водопроводу в житловому секторі.
  • Харчова промисловість
  • Магістралі для транспортування хімічно активних речовин.
  • Газотурбінні установки.
  • Устаткування для сфери нафтопереробки.

Оптимальне співвідношення між експлуатаційними якостями, простотою використання і фізичними властивостями зробили муфту з нержавійки універсальним рішенням для облаштування трубопровідних магістралей різного значення з робочим тиском до 20 атмосфер.

Ми пропонуємо не тільки купити муфту сталеву за найкращою ціною в регіоні, а й замовити виготовлення виробів з нержавіючого прокату за індивідуальними кресленнями. Для оформлення заявки дзвоніть нам за вказаними телефонами або скористайтеся онлайн меню на сайті.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ