https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/rubrics/mesh_obrabotka-80x80.jpg Механічна обробка деталей ціна. Вартість обробки металу в Києві

Механічна обробка деталей

ТОВ ТПП " ВЕСТА " відмінний приклад компанії, що має солідний досвід в металообробці і механічній обробці матеріалів. Обробка нержавіючих сталей процес складний і відповідальний, що вимагає спеціального устаткування і висококваліфікованої команди.

Якщо у Вас виникне необхідність в обробці великої кількості матеріалу або виготовлення складних деталей, ми завжди раді Вам допомогти. Довірте обробку своїх матеріалів професіоналам.

За допомогою механічного впливу проводиться обробка поверхонь деталей. Процес зрізання спеціальними ріжучими інструментами з тієї чи іншої поверхні матеріалу для отримання необхідної форми прийнято називати механічною обробкою. Механообробка за визначенням є складним процесом з технологічної точки зору, який під силу тільки професіоналам.

При здійсненні цього процесу мають значення шорсткість поверхні, взаємне розташування деталей і інші фактори. Як сукупність технічних операцій, механообробка включає такі види робіт, як рубка, гнуття, фальцювання.

Взагалі, механічна обробка деталей - це виробництво деталей різноманітної складності, заточувальні роботи, виконання фінішних операцій - полірування, шліфування і т.д. Потрібний рівень деформації при обробці матеріалу забезпечується за допомогою ріжучого інструменту, від його геометрії і конструкції залежить якість обробки, її продуктивність і собівартість.

Сучасне виробництво вимагає використання останніх прогресивних технологій, тому наша компанія приділяє велику увагу експлуатаційними характеристиками сучасного обладнання. Ми підбираємо оптимальний метод обробки для кожної поверхні.

Вартість механічної обробки від 10 грн.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ