Різьби нержавіючі

Різьба нержавіюча - один з видів з'єднувальних елементів, який використовується при монтажі трубопроводів різного призначення, починаючи від побутового водопроводу, закінчуючи магістралями для транспортування хімічно активних речовин. У нашому онлайн каталозі представлений широкий асортиментний ряд сполучної фурнітури з марочних нержавіючих сталей стандарту ГОСТ і AISI за найкращими цінами.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Як виглядає різьблення нержавіюче, її різновиди і сфери застосування

різьблення нержавіюче, її різновиди і сфери застосуванняРізьба з нержавійки являє собою шматок труби, з одного гладкою стороною, призначеною для приварювання до основної магістралі. Різьбове з'єднання вважається найбільш поширеним і практичним для збірки труб, підключення обладнання та запірної арматури.

Різьба нержавіюча приварна виготовляється згідно ГОСТ 8969-75, і між собою з'єднувальні елементи можуть відрізнятися діаметром умовного проходу (Ду), товщиною і маркою сталі.

Найчастіше нержавіючі приварні різьблення виготовляють зі сталі AISI 304, але діючі стандарти якості допускають використання інших нержавіючих сплавів:

  • AISI 316.
  • AISI 321.
  • AISI 410-430.
  • 08X13.
  • 20X13.
  • 12X17.

Залежно від використовуваного матеріалу експлуатаційно-технічні якості різьблення можуть трохи відрізнятися, але в більшості випадків сполучна фурнітура може працювати в діапазоні температур від -70 до +600, а також зберігати високу стійкість до хімічно активних компонентів протягом усього терміну служби.

Нержавіюча різьблення набула широкого поширення при облаштуванні систем опалення та водопроводу в побутовому і комерційному секторі, а також при створенні різних трубопровідних магістралей для потреб харчової, хімічної і газової промисловості.

У нас можна не тільки вигідно купити різьблення з нержавіючої сталі і металопрокат, а й замовити виготовлення виробів з різних сплавів за індивідуальними ескізами будь-якого рівня складності.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ