https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/perehod-80x80.png ▶Переход Нержавіючий Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Переходи нержавіючі

Переходи з нержавіючої сталі - різновид сантехнічної фурнітури, яка використовується в трубопровідних магістралях різного призначення. Їхнє основне завдання полягає в забезпеченні надійного з'єднання труб різного діаметру. Ми пропонуємо купити нержавіючі переходи за вигідною ціною з гарантією якості та відповідності стандартам ГОСТ.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Основні різновиди нержавіючих переходів і їх особливості

На вітчизняному ринку у великій кількості представлені переходи нержавіючі, які між собою відрізняються діаметром, формою, маркою стали, типом кріплення і іншими особливостями.

Все нержавіючі переходи для труб можна розділити на дві основні групи за типом конфігурації:

  1. Традиційні (концентричні).
  2. Ексцентричні.

Вироби з першої групи виконані у вигляді усіченого конуса з вихідними отворами різного діаметру. За допомогою таких конекторів можна з'єднати дві різні труби, причому центрування буде йти по осі симетрії, яка буде єдиною для двох ділянок магістралі. Така сантехнічна арматура використовується на вертикальних ділянках трубопроводу.

Переходи з ексцентриком мають неправильну форму з двома вихідними отворами різного діаметру і однієї рівної гранню. Саме вона буде загальною для двох ділянок магістралі і по ній буде відбуватися центрування. Така фурнітура використовується переважно на горизонтальних ділянках трубопроводу. Особливий тип конструкції і центрування по зовнішньому діаметру труб дозволяє переходу витримувати високий тиск, що робить з'єднання максимально надійним.

Для виробництва конекторів використовуються різні марки технічної та харчової сталі. Переходи нержавіючі AISI (аналог вітчизняної марки харчової сталі) набули широкого поширення в хімічній і харчовій промисловості. Особливість матеріалу полягає у відсутності реакції з різними активними речовинами.

Трубопроводи різного діаметру можуть з'єднуватися переходами двома способами - за допомогою зварювання або фланця. Перехід нержавіючий приварной дозволяє створити монолітне з'єднання, здатне витримати різкі перепади тиску всередині магістралі, тому така арматура більше затребувана в промисловому середовищі.

Чому у нас можна вигідно купити переходи з нержавіючої сталі

Переваги співпраці з нашою компанією:

  • Широкий асортиментний ряд переходів різного типу і діаметра.
  • Вигідні ціни на нержавіючі переходи.
  • Гарантія якості та відповідності ГОСТ на всю продукцію.
  • Швидка доставка замовлення в будь-який регіон України.

Щоб замовити переходи нержавіючі, виготовлені за ГОСТ, оформляйте заявку на сайті або телефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ