https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/pruba_r-80x80.png ▶Труба нержавіюча Купити у Києві по Низькім Цінам | Веста

Труби нержавіючі

Труба кругла нержавіюча - одна з найпоширеніших і затребуваних різновидів металопрокату, яка широко використовується в різних галузях промисловості і в побуті. Ми пропонуємо купити трубу нержавійку в Києві різного сортаменту з гарантією якості і за кращими цінами.
Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Труба з нержавіючої сталі: основні різновиди та використовувані марки сталі

На вітчизняному ринку представлений великий асортиментний ряд труб з нержавіючої сталі, які між собою відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і розміром (діаметр, товщина стінок), але і технологією виробництва і використовуваними марками сталі.

За способом виробництва труби можна розділити на дві основні групи:

  • Зварні.
  • Безшовні.

Труба кругла нержавіюча

Прокат з першої категорії виготовляють з листа нержавійки, якому надається певний профіль, а дві грані зварюються по всій довжині на спеціальному обладнанні, в результаті чого виходить цілісна труба з конкретними розмірами.

Безшовні труби отримують двома основними способами - витягування гарячої заготовки або проколом (пробиттям) холодного шматка металу. Такі вироби володіють цільною монолітною структурою і однаковою міцністю на будь-якій ділянці. Ціна за метр труби нержавійки безшовного типу буде трохи дорожче, ніж у зварних виробів, а й експлуатаційно-технічні показники (міцність, герметичність) у неї будуть вище.

Виготовлення нержавіючого трубного прокату контролюється вимогами ГОСТ 9941-81, який регламентує основні технічні параметри виробу, а також способи та технічні процеси виробництва. До найбільш поширених марок сталі, що використовуються при виготовленні нержавіючих труб варто віднести 10Х17Н13М2Т, 12Х18Н10Т і 20Х23Н18, а також їх американські аналоги за стандартом AISI - 316, 321 і 310. Всі три типи сталі відносяться до сплавів «харчової» серії з високим вмістом хрому, а між собою різняться по кислотостойкости, жароміцності і іншим технічним параметрам.

Труби нержавіючі

Види нержавіючих труб по типу перетину

Нержавіючі труби можна розділити на дві основні групи за типом перетину:

  • Кругла.
  • Профільна.

Перша категорія - класичний тип прокату, що отримується з рулонної листової сталі шляхом зварювання або за безшовною технологією. Залежно від технічних параметрів, труби можуть бути загального та спеціального призначення, магістральними та нафтогазопровідних.

Профільна нержавіюча труба - окрема група прокату, яка може мати тип перетину, відмінний від круглого - овал, квадрат, прямокутник. Вони не використовуються при створенні магістральних трубопроводів, тому до їх герметичності не пред'являються підвищені вимоги. Основна область застосування таких труб - будівництво. З них виготовляють каркаси, опори, рами, стійки і інші конструкції, які будуть експлуатуватися в різних кліматичних умовах і повинні витримувати великі навантаження.

Різновиди нержавіючих труб по типу використовуваних сплавів

Труба з нержавіючої сталі може виготовлятися з різних сплавів, кожен з яких має певний хімічний склад. Переважання тих чи інших елементів у складі марки безпосередньо впливає на технічні якості.

Основні види труб по типу використовуваних сплавів:

  • Жароміцні. Такими властивостями володіють наступні види сплавів - 14Х17Н2, 12Х18Н10Т, 20Х13, 30Х13, 40Х13, 20Х23Н18, а також американські аналоги AISI 321, AISI 310S. Основна область застосування - трубопровідні магістралі, що працюють під тиском в високотемпературних середовищах.
  • Кислотостійкі. Такі труби незамінні в хімічній і нафтопереробній промисловості. Серед кислотостійких нержавіючих марок варто відзначити AISI 316, AISI 304 і їх аналоги 08Х18Н10, 08Х17Н13М2.
  • Технічні. Область застосування труб з технічних марок - будівництво, автомобілебудування, водопровідні магістралі і трубопроводи, що працюють при нормальних умовах. Поширені марки 12Х17, 08Х17, AISI 430.
  • Харчові. Нержавіючий трубопрокат цієї категорії широко використовується в харчовій промисловості, а також у побутовій сфері. Всі сплави цієї групи мають високу корозійну стійкість, хімічної інертністю і механічною міцністю. Популярні марки - AISI 304, AISI 321, AISI 410, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10.

Широкий вибір нержавіючих сплавів дозволяє знайти оптимальний варіант для виготовлення труб під конкретні робочі умови (високотемпературні і агресивні середовища, нормальні умови, харчова промисловість). Ціна нержавіючої труби круглої буде багато в чому залежати саме від сплаву, з якого вона виготовлена.

Види труб з нержавіючої сталі за типом обробки поверхні

Труби з нержавіючої сталі можуть мати різну поверхню за зовнішнім виглядом та фактурою:

  • Поліровані.
  • Шліфовані.
  • Матові.

Обробка поверхні труб проводиться на останній стадії їх виготовлення. Безшовний прокат полірується переважно для додання поверхні естетичної привабливості, а ось зварні труби потребують більш ретельної обробки. Головне завдання - видалити окалину після зварювання, а також зробити поверхню однорідною (прибрати шов). Матові труби вважаються найбільш поширеними і застосовуються в багатьох галузях будівництва та промисловості.

Використання певних абразивів при поліровці дозволяє домогтися дзеркальної поверхні. Такі труби дуже цінуються за свій естетичний зовнішній вигляд і широко використовуються при виготовленні меблів, предметів декору і елементів фасадних конструкцій.

Переваги та недоліки нержавіючої труби

Міцність

Якщо порівнювати нержавіючі труби з виробами такого ж типу, але виготовлених з інших матеріалів (міді, алюмінію, латуні і так далі), то труби з нержавіючої сталі мають набагато більшу міцність, завдяки чому виділяються на тлі інших труб.

Недоліків у міцності нержавіюча труба не має.

Довговічність

Труба нержавіюча не схильна до корозії, що в свою чергу впливає на термін її служби. Якщо ж потрібно додатковий захист від впливу кислот, то завжди можна купити нержавіючу трубу з кислотостійкої сталі.

Недоліків в тривалості служби труба з нержавіючої сталі теж не має.

Встановлення

Існує досить багато способів з'єднання. Нержавіючі труби можна з'єднати зварюванням, фланцеве з'єднання, фітингами та методом опресування.

Єдиний мінус - це необхідність використання аргонной або плазмового зварювання, що в свою чергу може вимагати залучення фахівця високої кваліфікації.

Теплопровідність

Нержавіюча труба зі сталі 20х23н18 називається жаростійкої. Завдяки характеристикам цієї марки сталі нержавіючі труби можна використовувати в середовищі з високою температурою, наприклад, в печах.

У порівнянні з алюмінієвими і мідними трубами, труба з нержавійки має більш низьку теплопровідність, але при цьому, через низький коефіцієнта розширення менш схильна до деформації при нагріванні.

Ціни на труби з нержавіючої сталі

Вартість нержавіючої труби залежить від наступних факторів:

  • Розміри (довжина, діаметр, товщина стінок).
  • Тип перетину.
  • Використовувані марки сталі.
  • Технологія виробництва.

Також на ціну прокату будуть впливати експлуатаційно-технічні показники. Наприклад, труби з харчової сталі будуть дорожчими, ніж аналогічний прокат з технічних сплавів.

Наша компанія не користується послугами посередників і працює безпосередньо з клієнтом, тому ми можемо гарантувати кращу ціну за метр нержавіючої труби. Також ми маємо в своєму розпорядженні власну виробничу базу, що дозволяє нам виготовляти різні вироби з нержавіючого прокату на замовлення за індивідуальними кресленнями клієнта.

Щоб купити трубу з нержавійки гарантовано високої якості, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або залишайте онлайн заявку на сайті.

Область застосування і особливості труб з нержавіючої сталі

У порівнянні з прокатом з інших матеріалів, кругла труба з нержавійки має масу особливостей і переваг:

  • Підвищена стійкість до хімічної корозії і окисленню.
  • Висока механічна міцність.
  • Можливість використання в умовах підвищеної вологості (включаючи прокладку трубопроводів під землею або на відкритому повітрі).
  • Висока жароміцність і стійкість до температурних перепадів.
  • Простота обробки.
  • Збереження цілісної структури на довгі роки.

Область застосування металопрокату досить широка. Труба нержавіюча товстостінна використовується при облаштуванні магістралей високого тиску в нафтопереробній та хімічній галузі. Без нержавіючих труб не обійтися і в будівельній сфері, де вони можуть грати роль не тільки інженерних комунікацій, а й опорних елементів конструкції, або виступати у вигляді огорож.

У харчовій промисловості з нержавіючих труб організовують різні магістралі для транспортування сировини або готового продукту, а також лінії розливу для безалкогольних та алкогольних напоїв.

У побутовому секторі нержавіюча труба використовується при облаштуванні систем опалення, гарячого та холодного водопроводу, а також в інших інженерних системах. Якщо необхідно створити надійну і довговічну магістраль, яка прослужить не один десяток років, досить купити круглу трубу з нержавійки потрібного діаметру і довжини. Також цей тип прокату використовується в архітектурі (елементи декору, перила), при виготовленні меблів та інших товарів для дому та офісу.

Труби із нержавіючої сталі

Як купити трубу нержавійку за найкращою ціною в Києві

Щоб купити нержавіючу трубу в Україні за найкращою ціною, оформляйте онлайн замовлення через сайт або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами. Також наша компанія надає повний спектр послуг з виготовлення фасонних виробів, сполучних елементів та іншої продукції з нержавіючого прокату будь-якого рівня складності за індивідуальними кресленнями.

Часті питання про труби нержавіючі

❓ На які групи ділиться труба нержавіюча?

Нержавіюча труба ділиться на 4 основні групи:

❓ На які види ділиться труба нержавіюча по типу січеня

За типом перетину нержавіюча труба ділиться на два види: профільна нержавіюча труба і нержавіюча кругла труба.

❓ Від чого залежить вартість нержавіючої труби?

Ціна на нержавіючі труби залежить від наступних параметрів:

  • Розміри нержавіючої труби
  • Тип перетину
  • Марки сталі
  • Технології виробництва
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ