Труби нержавіючі

Труба кругла нержавіюча - одна з найпоширеніших і затребуваних різновидів металопрокату, яка широко використовується в різних галузях промисловості і в побуті. Ми пропонуємо купити трубу нержавійку в Києві різного сортаменту з гарантією якості і за кращими цінами.
Розрахувати індивідуально

Залишіть Ваші контактні дані!

І дізнайтесь вартість протягом 5 хвилин!

 

Асортимент труб з нержавіючої сталі

На вітчизняному ринку представлений великий асортиментний ряд труб з нержавіючої сталі, які між собою відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і розміром (діаметр, товщина стінок), але і технологією виробництва і використовуваними марками сталі.

За способом виробництва труби можна розділити на дві основні групи:

  • Зварні.
  • Безшовні.

Труба кругла нержавіюча

Прокат з першої категорії виготовляють з листа нержавійки, якому надається певний профіль, а дві грані зварюються по всій довжині на спеціальному обладнанні, в результаті чого виходить цілісна труба з конкретними розмірами.

Безшовні труби отримують двома основними способами - витягування гарячої заготовки або проколом (пробиттям) холодного шматка металу. Такі вироби володіють цільною монолітною структурою і однаковою міцністю на будь-якій ділянці. Ціна за метр труби нержавійки безшовного типу буде трохи дорожче, ніж у зварних виробів, а й експлуатаційно-технічні показники (міцність, герметичність) у неї будуть вище.

Виготовлення нержавіючого трубного прокату контролюється вимогами ГОСТ 9941-81, який регламентує основні технічні параметри виробу, а також способи та технічні процеси виробництва. До найбільш поширених марок сталі, що використовуються при виготовленні нержавіючих труб варто віднести 10Х17Н13М2Т, 12Х18Н10Т і 20Х23Н18, а також їх американські аналоги за стандартом AISI - 316, 321 і 310. Всі три типи сталі відносяться до сплавів «харчової» серії з високим вмістом хрому, а між собою різняться по кислотостойкости, жароміцності і іншим технічним параметрам.

Труби нержавіючі

Види нержавіючих труб по типу перетину

Нержавіючі труби можна розділити на дві основні групи за типом перетину:

  • Кругла.
  • Профільна.

Перша категорія - класичний тип прокату, що отримується з рулонної листової сталі шляхом зварювання або за безшовною технологією. Залежно від технічних параметрів, труби можуть бути загального та спеціального призначення, магістральними та нафтогазопровідних.

Профільна нержавіюча труба - окрема група прокату, яка може мати тип перетину, відмінний від круглого - овал, квадрат, прямокутник. Вони не використовуються при створенні магістральних трубопроводів, тому до їх герметичності не пред'являються підвищені вимоги. Основна область застосування таких труб - будівництво. З них виготовляють каркаси, опори, рами, стійки і інші конструкції, які будуть експлуатуватися в різних кліматичних умовах і повинні витримувати великі навантаження.

Види труб з нержавіючої сталі за типом обробки поверхні

Труби з нержавіючої сталі можуть мати різну поверхню за зовнішнім виглядом та фактурою:

  • Поліровані.
  • Шліфовані.
  • Матові.

Обробка поверхні труб проводиться на останній стадії їх виготовлення. Безшовний прокат полірується переважно для додання поверхні естетичної привабливості, а ось зварні труби потребують більш ретельної обробки. Головне завдання - видалити окалину після зварювання, а також зробити поверхню однорідною (прибрати шов). Матові труби вважаються найбільш поширеними і застосовуються в багатьох галузях будівництва та промисловості.

Використання певних абразивів при поліровці дозволяє домогтися дзеркальної поверхні. Такі труби дуже цінуються за свій естетичний зовнішній вигляд і широко використовуються при виготовленні меблів, предметів декору і елементів фасадних конструкцій.

Розміри труб та товщина стінок

З метою стандартизації та зручності застосування в промисловості та будівництві труба нержавійка сталь випускається з чітко встановленим діаметром і товщиною стінки, що регламентується ГОСТом.

Залежно від типу допустимі такі діапазони розмірів:

  1. Холоднодеформовані – 5-273 мм.
  2. Гарячекатані - 57-325 мм.
  3. Електрозварні – 8-102 мм.

Показник товщини стінки варіюється від 0,2 до 32 мм і підбирається в залежності від умов експлуатації та тиску в системі.

Переваги та недоліки нержавіючої труби

Міцність

Якщо порівнювати нержавіючі труби з виробами такого ж типу, але виготовлених з інших матеріалів (міді, алюмінію, латуні і так далі), то труби з нержавіючої сталі мають набагато більшу міцність, завдяки чому виділяються на тлі інших труб.

Недоліків у міцності нержавіюча труба не має.

Довговічність

Труба нержавіюча не схильна до корозії, що в свою чергу впливає на термін її служби. Якщо ж потрібно додатковий захист від впливу кислот, то завжди можна купити нержавіючу трубу з кислотостійкої сталі.

Недоліків в тривалості служби труба з нержавіючої сталі теж не має.

Встановлення

Існує досить багато способів з'єднання. Нержавіючі труби можна з'єднати зварюванням, фланцеве з'єднання, фітингами та методом опресування.

Єдиний мінус - це необхідність використання аргонной або плазмового зварювання, що в свою чергу може вимагати залучення фахівця високої кваліфікації.

Теплопровідність

Нержавіюча труба зі сталі 20х23н18 називається жаростійкої. Завдяки характеристикам цієї марки сталі нержавіючі труби можна використовувати в середовищі з високою температурою, наприклад, в печах.

У порівнянні з алюмінієвими і мідними трубами, труба з нержавійки має більш низьку теплопровідність, але при цьому, через низький коефіцієнта розширення менш схильна до деформації при нагріванні.

Вартість труб із нержавіючої сталі

Ціна труби з нержавіючої сталі може змінюватись в широкому діапазоні і залежить від її характеристик:

  • спосіб виробництва. Безшовні вироби надійніші, тому коштують дорожче за зварні;
  • форма перерізу (кругла, профільна);
  • розмірні характеристики (довжина, товщина стінки, діаметр проходу);
  • марки сплавів та їх властивості. Прокат з покращеними показниками жаро- чи кислотостійкості, гігієнічності коштує дорожче.

Щоб нержавіючу трубу купити в Україні за демократичною ціною, варто звернутися до компанії «Веста». Ми поставляємо металопрокат безпосередньо від виробника, пропонуємо продукцію власного виробництва, що дозволяє робити вигідні цінові пропозиції та надавати знижки.

Область застосування труб із нержавіючої сталі

Відмінні показники міцності та стійкості до зовнішнього впливу визначають широку сферу застосування:

  1. Комунальне господарство. Облаштування інженерних систем опалення, холодного та гарячого водопостачання.
  2. Будівництво. Тут труба з нержавіючої сталі використовується для зведення опор, каркасів, огорож, сходів і т.д.
  3. Нафтовидобуток. З цього металу виготовляються магістральні трубопроводи, якими транспортуються газ та нафтопродукти.
  4. Хімічна, харчова, целюлозно-паперова промисловість. Тут важливі стійкість до впливу агресивних речовин та відмінні гігієнічні властивості сплавів.

На що звернути увагу при виборі труби з нержавіючої сталі

Перш ніж купити трубу нержавіючу, необхідно оцінити наступні критерії:

  1. Якість обробки швів для зварних виробів.
  2. Марка сплаву та її особливості, умови експлуатації.
  3. Наявність маркування із зазначенням технічних параметрів.
  4. Ціна за 1 метр.
Труби із нержавіючої сталі

Як купити трубу нержавійку за найкращою ціною в Києві

Щоб купити нержавіючу трубу в Україні за найкращою ціною, оформляйте онлайн замовлення через сайт або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами. Також наша компанія надає повний спектр послуг з виготовлення фасонних виробів, сполучних елементів та іншої продукції з нержавіючого прокату будь-якого рівня складності за індивідуальними кресленнями.

Часті питання про труби нержавіючі

❓ На які групи ділиться труба нержавіюча?

Нержавіюча труба ділиться на 4 основні групи:

❓ На які види ділиться труба нержавіюча по типу січеня

За типом перетину нержавіюча труба ділиться на два види: профільна нержавіюча труба і нержавіюча кругла труба.

❓ Від чого залежить вартість нержавіючої труби?

Ціна на нержавіючі труби залежить від наступних параметрів:

  • Розміри нержавіючої труби
  • Тип перетину
  • Марки сталі
  • Технології виробництва
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
westa
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ