https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/rubrics/koord_rastoch-80x80.jpg Координатно розточувальні роботи ціна. Вартість координатно-розточувальних робіт.

Координатно розточні роботи

Координатно-розточувальні верстати використовуються для свердління отворів, розточування отворів, а так само для фрезерування площин деталі з різним ступенем точності. Залежно від розташування обробного інструменту верстата розрізняють горизонтально-розточувальних і вертикально-розточувальні обробку. Координатна розточування проводиться на таких деталях, як матриці, пуансонодержатель, знімач де необхідно з'єднання плит на штифтових отворах, щоб забезпечити рівномірний зазор між матрицею і пуансоном. Так само на координатно-розточувальному верстаті розточуються отвори для полумуфт для забезпечення точності у сполучених деталей.

Координатно-розточувальні роботи високої точності, розточування отворів - це одна із завершальних операцій по механічній обробці деталі. Розточувальні роботи виробляють на отворах, отриманих в процесі лиття або свердління для збільшення розміру та досягнення точного діаметру. Усувається і шорсткість поверхні виробу. Ці роботи виконуються на розточувальних верстатах при малих швидкостях, що дозволяє досягати при обробці деталі дуже високої точності, до десятих часток міліметра.  

Технологічний процес

Технологічний процес розточувальних робіт відбувається наступним чином: спочатку в металі свердлять отвір, потім його рассверливают (розширюють) і виробляють розточення, в результаті якої виходить потрібна за якістю і параметрами високоточна деталь. Цей тип робіт проводиться за допомогою спеціальних розточувальних різців, що забезпечують граничну точність розточення. Розточувальні різці бувають наполегливі для обробки глухих отворів і прохідні - для обробки наскрізних отворів.

Обладнання, встановлене на нашому виробництві, дозволяє здійснювати координатно-розточувальні обробку заготовок, розміри яких не повинні перевищувати: 1200х1200
Діаметр отворів до 200 мм;
Міжцентрові відстані, отвори до 7 квалітету точності.

Якщо Ви потребуєте виготовленні інструментів і оснастки надсилайте нам заявки і креслення. Ми, пропрацювавши їх, дамо Вам відповідь, яка ціна і терміни виготовлення.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ