Logo

Кислотостійкий лист

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Лист кислотостойкий - популярний вид нержавіючого прокату, який використовується в різних галузях промисловості і в побуті. Найбільш затребувана кислотостійка нержавіюча сталь в хімічній і нафтопереробній сфері, де з неї виготовляють ємності для зберігання і перевезення різних речовин.

Особливості кислотостойких листів з нержавіючих сплавів

Для виготовлення кислотостійких листів використовують спеціальні нержавіючі сплави з підвищеним відсотковим вмістом хрому і нікелю. Саме ці два елементи відповідають за стійкість до агресивних середовищ і механічну міцність матеріалу.

Найбільш поширені марки сталі, використовувані для виробництва кислотостійкого листового прокату:

  • 12Х18Н10Т - сплав посилений титаном для додаткової механічної міцності.
  • 10Х17Н13М2Т (аналог AISI 316) - найбільш поширений сплав, що відрізняється підвищеною стійкістю до агресивних середовищ, включаючи тривалий контакт з киплячими кислотами (фосфорна, 10% оцтова і сірчана).

Залежно від області застосування, з кислотостійкого нержавіючого листа виготовляють різні вироби - від ємностей для зберігання хімічно активних речовин, до відводів, елементів трубопроводів і деталей газотурбінних установок.

У нас можна не тільки купити кислотостійкий нержавіючий лист за вигідною ціною, але і замовити виробництво з нього різних виробів за індивідуальними кресленнями.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Рассчитать ВЕС МЕТАЛЛА