https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/n_list-80x80.png ᐈ Лист нержавіючий кислотостійкий 10х17н13м2т (aisi 316) купити в Україні, найкраща ціна

Кислотостійкий нержавіючий лист

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

 

Лист кислотостійкий - популярний вид нержавіючого прокату, який використовується в різних галузях промисловості і в побуті. Найбільш затребувана кислотостійка нержавіюча сталь в хімічній і нафтопереробній сфері, де з неї виготовляють ємності для зберігання і перевезення різних речовин.

Особливості кислотостойких листів з нержавіючих сплавів

Для виготовлення кислотостійких листів використовують спеціальні нержавіючі сплави з підвищеним відсотковим вмістом хрому і нікелю. Саме ці два елементи відповідають за стійкість до агресивних середовищ і механічну міцність матеріалу.

Найбільш поширені марки сталі, використовувані для виробництва кислотостійкого листового прокату:

  • 12Х18Н10Т - сплав посилений титаном для додаткової механічної міцності.
  • 10Х17Н13М2Т (аналог AISI 316) - найбільш поширений сплав, що відрізняється підвищеною стійкістю до агресивних середовищ, включаючи тривалий контакт з киплячими кислотами (фосфорна, 10% оцтова і сірчана).

Залежно від області застосування, з кислотостійкого нержавіючого листа виготовляють різні вироби - від ємностей для зберігання хімічно активних речовин, до відводів, елементів трубопроводів і деталей газотурбінних установок.

У нас можна не тільки купити кислотостійкий нержавіючий лист за вигідною ціною, але і замовити виробництво з нього різних виробів за індивідуальними кресленнями.

Кислотостійкий нержавіючий лист дуже зручний в роботі і не потребує додаткової обробки. Він повністю готовий до використання в різного роду агресивних середовищах, його можна зварювати і обробляти згідно з усіма вимогами проекту. Естетичний зовнішній вигляд таких виробів дозволяє їх широко використовувати навіть в оздобленні фасадів різних споруд.

Вибирати тип виробу необхідно індивідуально для кожного проекту. Немає сенсу переплачувати за розміри і підвищену міцність листів, якщо вони будуть експлуатуватися в відносно делікатних умовах. Звертайте увагу на товщину листа і тип сталі. Наприклад, лист нержавіючий AISI 316 підходить для хлористої і лужної середовищ. Він може використовуватися як в звичайній, так і морській воді. Йому також не страшні пари оцтової кислоти.

Одне з найбільш популярних найменувань в нашому асортименті - лист нержавіючий 10Х17Н13М2Т. Він міцний, має приголомшливі механічні та антикорозійні властивості. Купити лист нержавійки такого типу можна для архітектурних прибудов, баків зберігання корозійних рідин. У нас ви завжди можете отримати консультацію по параметрам потрібних листів.

Часті питання про листи нержавійки кислотостійкої

З якої марки сталі виробляється кислотостійкий нержавіючий лист?

Найпопулярнішою маркою сталі при виробництві кислотостійкого нержавіючого листа є AISI 316, завдяки чому кислотостійка листова нержавіюча має підвищену стійкість до корозії і хімічно активних сполук.

Де найчастіше використовують кислотостійкий лист нержавійки?

Кислотостійкий лист нержавійки найчастіше використовують в хімічній і паливній промисловості. Це пов'язано з відмінними показниками роботи в хімічно активному середовищі.

Яка головна особливість сплаву нержавіючого кислотостійкого листа?

Завдяки тому, що в сплаві кислотостійкого листа нержавійки присутній молібден, він володіє підвищеною стійкістю до корозії в морській воді, оцтовій кислоті і хлористому середовищі.
Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ