Фланці плоскі з нержавіючої сталі

Фланець плоский сталевий - різновид з'єднувального елемента, що застосовується в трубопровідних магістралях різного призначення, а також для підключення відводів до накопичувальних баків, насосів та іншого обладнання. У нас можна купити фланці плоскі за найкращими цінами з гарантією якості та відповідності вимогам ДСТУ.
 

Особливості конструкції плоских сталевих фланців і їх основні різновиди

Зовні нержавіючий фланець являє собою плоске металеве коло з наскрізним центральним отвором і додатковими отворами для кріплення по периметру. Завдяки простоті конструкції і високій якості з'єднання цей тип кріплення вважається одним з найбільш затребуваних і популярних в багатьох країнах світу.

Діаметр центрального наскрізного отвору деталі повинен відповідати зовнішньому діаметру труби. Трубопровід і фланець з'єднують торцевим зварюванням, при цьому роблять відразу 2 шва - внутрішній і зовнішній. Фланець плоский нержавіючий застосовують для з'єднання ділянок трубопроводу однакового діаметра. Між собою два вироби кріплять шпильками або болтами.

Розміри і технічні характеристики фланця плоского нержавіючого регламентовані ДСТУ 12820-80. Існує кілька типів конфігурації фланців (7 різновидів), які можна розділити на кілька категорій:

  • З сполучними виступами і западинами.
  • З шипами і пазами.
  • Зі спеціальними пазами під фторопластовий ущільнювач.

Залежно від конкретної модифікації, фланці нержавіючі плоскі випускаються діаметром від 15 до 1800 мм і можуть використовуватися в магістральних системах з тиском від 0.2 до 2.5 МПа при температурі від -30 до + 600 ° С. Для виготовлення виробів використовуються нержавіючі сплави різних марок - 08Х18Н10Т , 20Х23Н18, 10Х17Н13М2Т та інші, а також їх аналоги - сталі марок AISI 321, 310, 316.

Ціна сталевих плоских приварних фланців може сильно варіюватися в залежності від типу конструкції, розмірів і марки сталі, що використовується.

Правильний вибір таких деталей з урахуванням умов експлуатації і необхідних технічних характеристик гарантує надійне з'єднання відрізків магістралі і безпечне функціонування трубопроводу.

Де і чому застосовують плоскі фланці з нержавіючого металу

Фланець плоскийзастосовують в різних трубопроводах, хімічної, нафтогазової, харчової промисловості, системах гарячого і холодного водопостачання, промислових каналізаційних і септичних установках. Багато з таких сполучних елементів можна використовувати не тільки на трубах, а й на аналогічній арматурі.

Затребуваність нержавіючих фланців пояснюється не тільки вдалою конструкцією, але і відмінними технічними і споживчими характеристиками матеріалу, з якого вони виготовлені. Використання різних марок нержавіючої сталі дозволяє домогтися потрібних для конкретної сфери застосування властивостей.

Фланці плоскі, ціна яких в нашому інтернет-магазині вигідно відрізняється на тлі альтернативних пропозицій, мають істотні переваги в порівнянні з алюмінієвими і виготовленими зі звичайного «чорного» металу деталями:

  • Гігієнічність і безпеку для здоров'я.
  • Неперевершена стійкість до корозії.
  • Стійкість до дії агресивних середовищ, в тому числі кислот, лугів і їх розчинів.
  • Висока механічна міцність.
  • Більш надійне і довговічне з'єднання.
  • Відсутність погіршення технічних характеристик протягом всього терміну експлуатації.
  • Можливість використовувати в широкому діапазоні температур.

Ми пропонуємо не тільки вигідно купити фланець сталевий плоский, а й скористатися нашими послугами по обробці металів і виготовлення виробів будь-якого рівня складності за індивідуальними ескізами з нержавіючих сплавів різних марок.

Наша компанія з 2003 року успішно працює на ринку нержавіючого металопрокату. У нас можна купити не тільки фланці нержавіючі плоскі, а й комірні, а також фланцеві заглушки. Є можливість придбати інші деталі трубопроводів, а також різні види прокату. Наявність сучасного обладнання і кваліфікованого персоналу дозволяє виконувати індивідуальні замовлення будь-якого ступеня складності.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ