https://westa.kiev.ua/image/cache/catalog/data/category/img-80x80.png ▶Кран Кульовий Нержавіючий Купити в Києві по Низькій Ціні | Веста

Крани кульові нержавіючі

Крани нержавіючі – це різновид запірної арматури, яка встановлюється в побутових і промислових трубопроводах. Простота конструкції і високі експлуатаційні якості фурнітури дозволяють використовувати крани для регулювання потоків різних середовищ, включаючи хімічно активні речовини.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Пристрій нержавіючих кранів і їх основні різновиди

Стандартний кран нержавіючий складається з наступних елементів:

  • Корпус.
  • Ущільнювач - відповідає за герметичність конструкції.
  • Кульовий механізм (основний елемент конструкції, що відповідає за регулювання потоку середовища).
  • Зовнішня ручка-перемикач.

На українському ринку найбільшого поширення набули повнопрохідні крани з нержавіючої сталі. Вони працюють в двох положеннях і призначені для повного перекриття потоку середовища або його відновлення. В якості ущільнювача використовується тефлон, який має стійкість до високих температур і впливу хімічно активних речовин. У закритому стані забезпечується висока герметичність, що дозволяє встановлювати вентилі на трубопроводи, що працюють під тиском. Управління арматурою може здійснюватися вручну або за допомогою електромотора.

Монтуватися кран може двома способами - шляхом нарізного сполучення або за допомогою зварювання. У першому випадку на виходах арматури є внутрішнє різьблення, а в другому - приварні фланці певного діаметру.

При виготовленні кранів використовуються дві основні марки сталі – AISI 304 і AISI 316 (або їх аналоги згідно ГОСТ). Ці сплави мають високу стійкість до корозії, механічних пошкоджень і температурних коливань, тому вони найкраще підходять для створення трубопровідної арматури.

Переваги та особливості кранів з нержавійки

Крани з нержавіючої сталі мають масу особливостей і переваг, які вигідно відрізняють їх від аналогів з латуні, бронзи та інших матеріалів:

  • Висока механічна міцність.
  • Покращена корозійна стійкість (в тому числі і до впливу хімічно агресивних середовищ).
  • Доступна ціна крана нержавіючого.
  • Максимальна герметичність.
  • Тривалий термін служби.
  • Широкий модельний ряд, можливість вибору способу монтажу.

У нас ви можете купити нержавіючий кран за найкращими цінами з гарантією якості. Для оформлення замовлення заповніть онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ