Крани кульові нержавіючі

Крани нержавіючі – це різновид запірної арматури, яка встановлюється в побутових і промислових трубопроводах. Простота конструкції і високі експлуатаційні якості фурнітури дозволяють використовувати крани для регулювання потоків різних середовищ, включаючи хімічно активні речовини.

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Пристрій нержавіючих кранів і їх основні різновиди

Стандартний кран нержавіючий складається з наступних елементів:

  • Корпус.
  • Ущільнювач - відповідає за герметичність конструкції.
  • Кульовий механізм (основний елемент конструкції, що відповідає за регулювання потоку середовища).
  • Зовнішня ручка-перемикач.

На українському ринку найбільшого поширення набули повнопрохідні крани з нержавіючої сталі. Вони працюють в двох положеннях і призначені для повного перекриття потоку середовища або його відновлення. В якості ущільнювача використовується тефлон, який має стійкість до високих температур і впливу хімічно активних речовин. У закритому стані забезпечується висока герметичність, що дозволяє встановлювати вентилі на трубопроводи, що працюють під тиском. Управління арматурою може здійснюватися вручну або за допомогою електромотора.

Монтуватися кран може двома способами - шляхом нарізного сполучення або за допомогою зварювання. У першому випадку на виходах арматури є внутрішнє різьблення, а в другому - приварні фланці певного діаметру.

При виготовленні кранів використовуються дві основні марки сталі – AISI 304 і AISI 316 (або їх аналоги згідно ГОСТ). Ці сплави мають високу стійкість до корозії, механічних пошкоджень і температурних коливань, тому вони найкраще підходять для створення трубопровідної арматури.

Переваги та особливості кранів з нержавійки

Крани з нержавіючої сталі мають масу особливостей і переваг, які вигідно відрізняють їх від аналогів з латуні, бронзи та інших матеріалів:

  • Висока механічна міцність.
  • Покращена корозійна стійкість (в тому числі і до впливу хімічно агресивних середовищ).
  • Доступна ціна крана нержавіючого.
  • Максимальна герметичність.
  • Тривалий термін служби.
  • Широкий модельний ряд, можливість вибору способу монтажу.

У нас ви можете купити нержавіючий кран за найкращими цінами з гарантією якості. Для оформлення замовлення заповніть онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Обратная связь

Заполните форму ниже и наш
менеджер с Вами свяжется!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ