Logo

Круг нержавіючий

Круг нержавіючий (пруток) - одна з найбільш затребуваних категорій металопрокату, яка використовується в різних галузях, починаючи від харчової промисловості, закінчуючи суднобудуванням. У нас можна купити прут з нержавійки за найкращими цінами в Києві з гарантією якості і швидкою доставкою в будь-який регіон України.

Расчитать индивидуально

Оставьте Ваши контактные данные!

И узнайте стоимость в течении 5 минут!

Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
Ціна по запиту
- +
 

Нержавіючий круг: стандарти якості та основні різновиди

Нержавіючий круг зовні являє собою металевий рівний стрижень з круглим поперечним перерізом. Діаметр прута може становити від 2 до 700 мм. Готовий прокат використовується в якості заготовки для виробництва різних виробів.

За технологією виробництва кола з нержавіючої сталі бувають двох видів:

 • Гарячекатаний.
 • Калібрований.

Коло з нержавійки

Гарячекатаний пруток з нержавійки виготовляється згідно ГОСТ 2590-2006 і буває підвищеної (АА) і високої точності (А). Колір поверхні металу - темний, а довжина може коливатися від 1.5 до 5.0 метрів. На українському ринку даний тип прокату буває тільки вітчизняного або російського виробництва.

Пруток нержавіючий калібрований за способом виготовлення може бути холодно тягнуті або холоднокатані. Фізичні властивості і основні технічні характеристики прокату відповідають ГОСТ 7417-75. Відмітна зовнішня особливість - більш світлий колір поверхні, ніж у гарячекатаного прутка. Поверхня може бути без обробки (матова), полірована або шліфована. Коло каліброване нержавіюче невеликого діаметру випускається довжиною 3 або 4 метри.

В окрему підгрупу входить прокат, який відповідає вимогам ГОСТ 14955-77 з особливою обробкою поверхні (так звана «Серебрянка»). Такий прут поставляється з виробництва в мастилі, обгорнутий в кілька разів спеціальним папером з водовідштовхувальними властивостями.

Для виготовлення прокату використовуються різні марки нержавіючої сталі:

 • 10Х17Н13М2Т (аналог AISI 316).
 • 12Х18Н10Т (аналог AISI 321).
 • 14Х17Н2.
 • 18Х11МНФБ
 • 20Х23Н18 (аналог AISI 310).

Ціна нержавіючого кола буде залежати від різних параметрів, серед яких марка сплаву, діаметр перетину і довжина прутка, метод виробництва і спосіб обробки поверхні. У нас можна купити пруток нержавіючий різного сортаменту вітчизняного і зарубіжного виробництва за доступною вартості з гарантією відповідності всім вимогам ГОСТ.

Ключові переваги нержавіючого кола і його основні сфери застосування

Коло нержавійка володіє наступними перевагами і особливостями:

 • Висока корозійна стійкість.
 • Стійкість до впливу агресивних речовин, включаючи кислоти, луги та їх розчини.
 • Тривалий термін служби.
 • Підвищена жаростійкість.
 • Простота обробки.
 • Висока токопровідність.
 • Підвищена механічна міцність і стійкість до різних сторонніх впливів і атмосферних явищ.

Оптимальне поєднання між техніко-експлуатаційними якостями і доступною вартістю дозволяють використовувати пруток з нержавійки в різних галузях промисловості. Завдяки стійкості до руйнівного впливу морської води, цей вид прокату знайшов широке застосування в суднобудуванні. Стійкість до агресивних середовищ зробили нержавіюче коло незамінним матеріалом для хімічної промисловості. Корозійна стійкість і гігієнічність металу дозволяють застосовувати його в харчовій промисловості. Пруток присадний нержавіючий широко використовується в аргонодуговом зварюванні, а нержавіючий дріт невеликого діаметра повсюдно застосовується в електроенергетиці.

Ми пропонуємо не тільки купити коло нержавіюче оптом і в роздріб за кращими цінами, а й займаємося виготовленням на замовлення будь-яких виробів з різних марок сталей і сплавів. Для оформлення замовлення залишайте онлайн заявки на сайті або телефонуйте менеджерам нашої компанії.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
Рассчитать ВЕС МЕТАЛЛА