НЕРЖАВІЮЧИЙ МЕТАЛЛОПРОКАТ для суднобудівної промисловості

Нержавіюча сталь різних видів - один з основних матеріалів, що використовується в суднобудівної промисловості. Серед ключових переваг таких сплавів варто відзначити корозійну стійкість, підвищену механічну міцність, а також стійкість до різних хімічних впливів (включаючи тривалий контакт з морською водою). Наша компанія пропонує вигідно придбати нержавіючий прокат для суднобудівної промисловості за вигідними цінами.

У суднобудівної сфері затребувані різні види нержавіючого прокату:

Листи різного розміру і товщини - основний матеріал для виготовлення корпусів і інших великих елементів конструкції.
Труба - використовується для виготовлення відводів обладнання, внутрішніх водопровідних магістралей та інших комунікацій.
Смуги і прутки - універсальний матеріал, який підходить для виробництва різних деталей обладнання.
Коло - база для виробництва втулок, валів і шестерень.

Для виробництва внутрішніх компонентів конструкції використовують вуглецеві низьколеговані сплави, які крім корозійної та хімічної стійкості володіють підвищеною механічною міцністю і більш легким вагою. Найчастіше це сплави з вмістом титану, наприклад, 10Х17Н13М2Т або його американський аналог AISI 316Ti.

Для виготовлення елементів конструкції суден використовуються

різні типи нержавіючих сплавів, які повинні відповідати конкретним вимогам. Наприклад, нержавіюча сталь, застосовувана при виготовленні корпусів плавзасобів, повинна бути стійка до корозії, мати високу міцність і легко піддаватися різним видам обробки, включаючи дугове зварювання.

Наявність хрому і нікелю в складі сплаву безпосередньо впливають на його стійкість до впливу води, хімічно активних сполук (включаючи розчини різних кислот), а також на механічну міцність.

В асортименті нашої металобази присутній широкий вибір прокату різних типів з нержавіючих сплавів, що відповідають вимогам ГОСТ та інших профільних стандартів.

Чому варто замовляти продукцію і прокат з нержавіючої сталі у нас

Серед переваг співпраці з нашою компанією варто відзначити:

Великий вибір нержавіючого прокату різного сортаменту.
Вигідні ціни, відсутність посередників.
Можливість замовити виготовлення деталей з нержавійки за індивідуальними кресленнями будь-якого рівня складності.
Велика складська програма, швидкі відвантаження.
Швидка доставка в будь-який регіон України.

Для оформлення замовлення на покупку металу або виготовлення готової продукції заповніть онлайн заявку на сайті або телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Залиште заявку та отримайте вигідну пропозицію прямо зараз
 
Зворотній зв'язок

Заповніть форму нижче та наш
менеджер із Вами зв'яжеться!

 
Розрахувати ВАГУ МЕТАЛУ